in

22 22 saat anlamı nedir, bu saat dilimi neyi ifade eder

Saatlere, günlere hatta aylara anlam yüklemek biz insanoğlu için çok güzel bir terapidir. Kendimiz için özel olan anların dışında bir de toplum olarak inandığımız bazı değerler vardır. Mesela saatler. Tek saatler ya da çift saatler diye bir ayrım yapılmıştır. Bugüne kadar bazı inanışlarda özellikle çift saatlerin çok önemli anlamları olduğuna inanılmıştır. Çift saatler arasında 22 22 ise en çok ilgi duyulan saatlerden olmuştur. Peki, 22 22 saat anlamı nedir? Bu saat dilimi biz insanoğlu için neyi ifade etmektedir. Ya da ne tür bir önemi vardır?

İçerik Tablosu

Sıradan bir saat işte, ne önemi olabilir ki demeyin. Eğer gündelik yaşamın telaşı içerisinde geceleri saate baktığınızda 22 22 ile denk geliyorsanız bunun bir tesadüf olmadığına emin olabilirsiniz. Her zaman çok güzel anlamlara sahip olan ve size çok özel mesajlar veren bu saat dilimini yakaladıysanız onu mutlaka değerlendirmelisiniz.

22 22 ne demek

Birkaç gün üst üste saate baktığınızda 22 22 ile denk geliyorsanız bunun bir anlamı olduğunu bilmelisiniz. Her gün olabilen ve her gün karşıma çıkan bir saat diliminde nasıl özel bir anlam olabilir ki diye düşünmeyin. Burada önemli olan özellikle o saat dilimini bekleyerek 22 22’yi görmek değildir. Burada önemli olan üst üste günlerde tesadüfen saate baktığınızda 22 22 ile denk geliyor olmanızdır.

00.00 ile başlayan ve bu şekilde denk gelmiş olduğunuz her çift saatin aslında özel bir anlamı vardır. Genellikle size iyi mesajlar veren bu saatler arasında 22 22 saat anlamı nedir diye merak edenler için işte o detaylar;

Sürekli olarak 22 22’ye denk geldiğinizde bu aslıda bilinçaltınızın başka bir dünyadan dalgaları toplaması ve size iletmesidir. Bu durum kişisel güç ve özgüven gibi kavramları çevreleyen dünyaya karşı tutumunuzun da en güzel göstergesidir. Aslında bu saatin bir bilimsel olarak, bir de inanışsal olarak iki farklı anlamı bulunuyor.

22 22 saat anlamı; sana kahve ısmarlamak istiyor

Eğer bilimsel değil de halk arasında sıklıkla karşınıza çıkan inanışsal yönüne önem veriyorsanız 22 22 saat anlamı sana kahve ısmarlayacak demektir. Yani gönlünde olan kişi sana tatlı bir teklifle gelmeye hazırlanıyor demektir. Bir fincan kahve ve hoş bir sohbet için planlar yaptığını bilmelisin. Bu kahve belki de çok güzel şeylerin başlangıcı olabilir. Çünkü kimse hoşlanmadığı biri ile kahve içmek istemez.

Eğer sürekli olarak 22 22’ye denk geliyorsan kendini çok keyifli geçecek birkaç saat için hazırlamaya başlayabilirsin. Evrene vermiş olduğun bu mesajın çok kısa sürede geri dönüşü olacağına emin olabilirsin. Onu tanımak için eline geçecek olan bu fırsatı iyi değerlendirmelisin. Bunun için kendini önceden bu görüşmeye hazırlayabilirsin. Bu kahve dolu saatlere nasıl yön vermek istediğini önceden planlayabilirsin.

22 22 bilimsel olarak ne anlama geliyor

İşin ruhani boyutundan çıkarak bir de bilimsel açıklamalarına göz atalım. 2 sayısı numerolojide son derece güçlü olan sayılardan birisidir. 2 sayısının içerisinde denge, barış, anlayış, işbirliği, dostluk, fedakarlık, nezaket, diplomasi ve sosyallik gibi mesajlar barınır. 2 rakamı aynı zamanda kararlılık, irade, sağduyu, inanç, adalet, güvenilirlik, meşruiyet ve esneklik gibi çok özel kavramların da temsilcisidir. Bu bir çift sayıdır ve onun enerjisi inanılmaz derecede güçlüdür.

Denk geldiğiniz saatin 22 22 olması 2’den başka sayının olmadığını gösterir. Yani bu artı özellikleri olumsuz olarak etkileyecek başka bir rakam yok demektir. Buda olumsuzluklardan uzak bir saat dilimi olduğunun en güzel göstergesidir.

22 22 sayısına bir de sayı dizisi olarak baklalım. 2222 sayı dizinin numerolojisinden elde edilen 8 sayısı da aynı 2 gibi çok özel anlamlara sahiptir. 8 sayısı içerisinde istikrar, maddi servet, kontrol, deneyim ve kişisel değerleri barındırır. Bununla birlikte iç görü, şefkat, etkileşim ve güven ile birlikte insanlara ilham verir.  Kısacası 2 sayısını tek olarak ele aldığınızda da, 22 22 saatini sayı dizini olarak incelediğinizde de her açıdan muhteşem bir etki ile karşılaşırsınız.

22 22 saatinin size verdiği mesaj nedir

22 22 saat anlamı nedir diye öğrendiğimize göre bir de sürekli olarak bu saate denk gelen insanlara bunun nasıl bir mesaj içerdiğine bakalım. Eğer siz de birkaç gün üst üste saate baktığınızda 22 22 ile denk geliyorsanız olumlu özelliklerinizi, niteliklerinizi, becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmeniz tavsiye ediliyor demektir. Yine kendinize çok fazla odaklandığınızı ve bu durumdan biraz uzaklaşarak ihtiyacı olan başka insanlara da odaklanmanız gerektiğini söylüyordur. Başkaları için hoşgörü ve anlayış geliştirmelisiniz ancak bunu yaparken sınırlarınız olduğunu da unutmamalısınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments