in

Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini

AĞRILARA GÖRE CİNSİYET TAHMİNİ

Yeni evli çiftlerin bazıları hemen bazıları da bir müddet sonra bebek sahibi olmak istiyor. Bebek sahibi olmadan önce gerekli kontrollerin yaptırılması gerekir. Anne adayının bu kontrolün devamında doktor tavsiyesi ile ek gıda ve vitamin desteği sağlamalıdır. Çiftler kendilerine anne ve baba olmaya hazırladıktan sonra bebek yapmakta fayda vardır. Özellikle anne adayının hem fizyolojik hem de psikolojik olarak anneliğe hazır olması gerekir. Anne adayları hamile kaldıktan sonra birçok kişi Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini yapıyor.

İçerik Tablosu

Bebek Cinsiyeti Tahmini

Bebek sahibi olacak herkes ebette ki öncelikle bebeğini sağlıkla kucağına almak istiyor. Fakat bunun yanında heyecanla da cinsiyetini merak ediyor. Hamileliğin ilk gününden itibaren acaba kızım mı olacak yoksa oğlum mu olacak şeklinde bir heyecan anne ve babanın içini kaplıyor. Tabii olarak bir açıklaması olmasa da toplum içinde bebeğin cinsiyetine dair yorumlar yapılan belli konular vardır. Örneğin Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini oldukça fazla gündeme geliyor.

Bebeğim Kız Mı Olacak Erkek Mi?

Ağrılara Göre Cinsiyet Tahmini yaparken bu konuda bilgisi olduğunu iddia edenler, bel ağrısı olduğunda erkek, kasık ağrısı olduğunda kız bebek sahibi olunacağını söylüyor. Birçok kişi hurafe olduğunu düşünerek bu tahminlere inanmasa da bu tahminlerine inananlar azımsanacak gibi değildir. Bunlar gibi daha birçok tahmin teorisi vardır. Örneğin gebeliğin başlarında bulantınız varsa kız, bulantınız yoksa erkek bebek sahibi olacağınız söyleniyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments