in

Kızım Olması İçin Ne Yapmalıyım

Kızım Olması İçin Ne Yapmalıyım?

Bebek sahibi olmak birçok kişinin hayallerini süsler. Evli olan çiftler bir müddet sonra bebek sahibi olmayı isterler. Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler ilk önce bebeklerinin sağlıklı olmasını isterler. Ancak bazı kişiler vardır ki kız çocuklarına olan düşkünlükleri çok daha fazladır. Bu nedenle de kendi çocuklarının da kız olmasını çok isterler. Kız çocuk sahibi olmak isteyen kişiler kızım olması için ne yapmalıyım diye çok fazla araştırma yapabilirler.

Kız çocuğu sahibi olmanın bilimsel olarak kanıtlanmış yöntemleri olmasa da birçok kişi tarafından denenmiş ve işe yaramış bazı yöntemleri bulunur. Kız çocuk sahibi olmak isteyen kişiler bu yöntemleri denediklerinde genellikle olumlu sonuç almışlardır. Sizlerde kız çocuklarına düşkünlüğü olan bir kişi iseniz ve kız bir bebek sahibi olmak istiyorsanız bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kız Bebek Sahibi Nasıl Olunur?

Kız bebek birçok kişinin hayalini kurduğu bir şeydir. Ancak bebek sahibi olmak isteyen kişilerin ilk öncelikleri bebeklerinin sağlıklı ve mutlu birer insan olmasıdır. Kız çocuk sahibi olmak isteyen kişiler ilk olarak yumurtlama tarihlerini çok iyi bir şekilde bilmelidirler. Bunun nedeni yumurtlama dönemlerinde hamile kalınması durumunda bebeğin çok yüksek ihtimalle erkek olacak olmasıdır. Ancak yumurtlama döneminden birkaç gün önce hamile kalınması durumunda kız bebeğin olma ihtimali çok daha yüksek olacaktır.

Ayrıca birçok kişi günümüzde Çin takvimi adı verilen yöntemi de kullanmaktadır. Yöntem sayesinde bebeklerin cinsiyetlerini tahmin edebildiklerini inanırlar. Çin takviminde önemli olan noktalardan bir tanesi kadının yaşıdır. Çin takvimi ile kadının yaşı belirlenir ve hangi ayda hamileliğin gerçekleştirilebileceğine bakılır. Yaşın ve hamileliğin denk geldiği kutunun sağına doğru sayılır ve 9. kutudaki işarete bakılır. O kutunun içerisinde X işareti bulunuyorsa bebek erkek olacaktır. Ancak o kutunun içerisinde 0 işareti bulunuyorsa bebek yüksek ihtimalle kız olacaktır. Ancak tabii ki bu yöntemlerin hiçbirisi bilimsel nitelik taşımaz. Bu nedenle de herhangi bir garantisi yoktur. Çocuk sahibi olmak isteyen kişilerin bu yöntemleri denemeleri normaldir ancak yüzde yüz gerçekleşme garantisi bulunmamaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments