in

Aldatan evli kadın özellikleri

Son yıllarda hem erkeklerde hem de kadınlarda sadakate karşı olan hassasiyet yok oldu. Önceden erkeklerin aldatama konusunda önde olduğu bilinirken, son yıllarda artık evli kadınlar da eşlerini aldatmaya başladı. Elbette her kadın farklı yapıda ve karakterde olsa da aldatan evli kadın özellikleri genelde birkaç konu etrafında toplanıyor. Ve eşlerinden şüphe eden, acaba beni aldatır mı diye düşünen erkekler için önemli ipuçları oluyor.

Aldatan evli kadın özellikleri incelendiğinde bu özelliklerde olan kadınların birçoğunun eninde sonunda bir kez de olsa eşlerini aldattıkları görülüyor. Peki nedir bu özellikler? Hangi kadınlar, neden eşlerini aldatma gereği duyuyor. Erkeklerin eşlerini aldatmalarına her zaman çok büyük tepki gösteren ve buna karşı olan kadınları aldatamaya iten konular neler oluyor? İşte aldatan evli kadın özellikleri ve bunların nedenleri;

  • Evlendikten sonra aldatan kadınların geneli gençlik yıllarında sık flört değiştiren kadınlardan oluşuyor. Tek kişi ile uzun zaman geçirmekten sıkılan, hayatının her evresinde yenilikten ve değişiklikten hoşlanan kadınlar için evlilik kurumu aslında pek te ideal bir sistem olarak görünmüyor. Çünkü renkli ve değişik bir yaşam tarzı seven kadınların bu bağımlılıkları erkekler için de aynı oluyor. Hep aynı kişi ile sıradan ve monoton bir hayata katlanamayan bu kadınlar evlendiklerinde de eşlerini aldatıyor.
  • Evlendiklerinde eşlerini aldatan evli kadın özellikleri aslında hep aynı oluyor. Onlara bakıldığında özgürlüğüne düşkün ve yeni şeyler keşfetmeyi seven kadınlar oldukları görülüyor. Aldatan kadınların neden aldattığına bakıldığında ise bu durum bazen kadınların kendi yapılarına bağlı olurken aslında çoğu kez aldatma nedenleri eşleri yüzünden oluyor. İlgisizlik, zaman ayırmama, cinsel tatminsizlik ve tüm bunlardan dolayı kadınlarda oluşan boşluklar onları aldatmaya sevk ediyor. Özellikle kadınların evlendikten sonra yaşamış oldukları cinsel hayat onlara yeterli gelmediğinde bu durumun sonucu çok yüksek oranla aldatmaya gidiyor. Şehvetli ve arzuları yoğun olan kadınlar eşlerinde bu ilgi ve tatmini bulamadığında bu duygularını bastırabilmek için başka bir arayışa giriyor. Ve maalesef cinsel yaşamında tatminsizlik yaşayan evli kadınlar eşlerini yüksek oranla aldatıyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments