in ,

Aldatmaya meyilli kadın davranışları

Kim demiş sadece erkekler aldatır diye? Aldatmanın artık kadını erkeği yok. En az erkekler kadar kadınlar da eşlerini ya da sevgililerini aldatıyorlar. Aldatmaya meyilli kadın davranışları ile bir kadının sizi aldatıp aldatmayacağını anlayabilirsiniz. Hayatınızdaki kadını biraz gözlemlediğinizde ve onu kısa bir süre takip ettiğinizde sizi aldatmaya meyilli olup olmadığını anlayabilirsiniz. Çünkü kadınlar kendilerini her zaman ele verebilen yaratıklardır. Aldatma konularında erkekler kadar kusursuz olamayan kadınlar bazı davranışları ile kendilerini hemen belli edebilirler.

Aldatmaya meyilli kadın davranışları elbette her kadın için farklılık gösterecektir. Ama genel hatları ile bir kadın sizi aldatmaya karar verdiyse bunun altında yatan sebepler çoğunlukla aynı olacaktır. Peki erkeklerin aldatmasına konusuna her zaman çok büyük tepki evren kadınlar neden aldatma yoluna giderler? Erkekler yaptığında bunu hiçbir zaman hoş karşılamayan kadınlar neden aldatmayı tercih eder? Bunun en önemli nedeni elbette karşısındaki erkeğin davranışları olacaktır.

Eğer aldatmaya meyilli bir kadınsa ve karşısındaki erkeğin ona karşı bazı ilgisiz ve isteksiz hareketleri bulunuyorsa, bir kadının aldatması da kaçınılmaz olmaktadır.

Hangi kadınlar aldatır

Son yıllarda artık kadınların da erkekler kadar aldatmaya meyilli oldukları biliniyor. Aldatmaya meyilli kadın davranışları kadınları kolaylıkla ele verebiliyor. Erkeklerde olduğu gibi elbette aldatan kadınların da bir profili bulunuyor. Bazı kadınlar için eşlerini ya da sevgililerini aldatmak hiçte can sıkıcı ya da zor bir şey olmuyor. Aldatan kadınların nasıl bir profile ve yapıya sahip olduklarını merak edenler için işte en sık karşılaşılan aldatmaya meyilli kadın davranışları ve profili;

Gençlik ve bekarlık döneminde birçok kişi ile flört etmiş olan ve sık flört değiştirmekten keyif alan kadınlar aldatmaya daha meyilli oluyor. Gençliğinde sık flört değiştiren ve her zaman farklı karakterlerle birlikte olmayı tercih eden kadınlar evlendiklerinde hep aynı kişi ile birlikte olmaktan da sıkılıyor. Değişikliği ve farklı enerjileri seven kadın ruhu uzun sürekli ilişkileri reddediyor. Ve bir süre sonra aynı dört duvar arasında sürekli aynı kişi ile olmak onun ruh enerjisine ters düşüyor ve kadın aldatma yoluna giriyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments