in

Arkadaş olarak gören kıza nasıl davranılır

Disgusted woman rejecting a geek boy offering flowers in a blind date in a coffee shop interior

Çok beğendiniz bir kız var ve sizi arkadaş olarak mı görüyor. Bu durumda oldukça kritik bir süreçtesiniz demektir. Ya o kızı arkadaşlık yolundan vazgeçirip kendinize aşık edeceksiniz, ya da ömür boyu arkadaşı olarak kalarak yaşadığı her ilişkide içten içe yıkılacaksanız. Bu duruma düşmemek için en doğru davranış şeklini seçmelisiniz. Peki, sizi arkadaş olarak gören kıza nasıl davranılır?

Kadınlar daha çok duyguları ile hareket ederler. Onlar için mantıklarından önce duyguları gelir. Bir kadın tanıştığı bir erkekte eğer duygusal bazı kıpırtılar hissettiyse onu sevgili kategorisine alacaktır. İçinde bazı duyguları uyandıran bir erkek için sevgilim olabilir der ve bundan sonraki süreçte karşı tarafında davranışlarına göre bir yol alır. Ancak bazen de tanıştığı erkekten çekicilik anlamında bir etki alamaz ve hoş biri ve arkadaşım olarak kalabilir der. Bu düşüncede sonra size arkadaştan başka bir göz ile bakması oldukça zor olacaktır. İşte bu süreçte sizin yetenekleriniz ve davranışlarınız çok önemlidir. Arkadaş olarak gören kıza nasıl davranılır diye araştırabilir ve bu gidişatı istediğiniz yöne çevirebilirsiniz.

Eğer hoşlandığınız kız sizi arkadaş sınıfına almışsa hemen harekete geçmelisiniz. İste arkadaş olarak gören kıza nasıl davranılır sorusuna verilecek bazı önemli yanıtlar;

Ne hissettiğinizi saklamayın

Eğer bir kızdan hoşlanıyorsanız ve o sizi arkadaş olarak görüyorsa, kendi duygularınızı kesinlikle saklamayın. O sizi arkadaş olarak gördükçe ve siz onun bu arkadaş yaklaşımlarını kabul ediyor imajı çizdikçe aranızdaki şey hep arkadaşlık olarak kalacaktır. Oysa beğendiğiniz kız sizi arkadaş olarak görüyor olsa da, siz onu bir kadın olarak beğendiğinizi ima ederseniz, en azından sizi bir sevgili olarak değerlendirmeye alacaktır. Bu durum hiçbir değerlendirme yapmamasından çok daha iyidir. Arkadaş olarak gören kıza nasıl davranılır diye merak ediyorsanız, o size arkadaş gibi baksa da siz ona daha flörtöz yaklaşın. Ve aklının karışması için nedenler yaratın.

Kendinize her zaman özen gösterin

Arkadaş olarak gören kıza nasıl davranılır demeden önce aslında ben nasıl biri olmalıyım sorusunu da kendinize sormanız gerekiyor. Beğendiğiniz kız sizi neden arkadaş kategorisine koydu. Sizi sevgili olarak görmemesindeki neden neydi. Sizde sevgili olabilmeniz için ne eksikti. Bunları çok iyi değerlendirmeli ve kendinizde bu yönlü bazı değişimler yapmalısınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments