in

At Kılı Fırçası Kullanımı

At Kılı Fırçası Kullanımı

Kuru fırçalama tekniği denildiğinde akla gelen at kılı fırça, pürüzsüz bir cilt yapısı elde etmek isteyen kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Aynı zamanda selülit görünümünü de düzelttiği belirtilmektedir. Bu nedenle de birçok kişi at kılı fırçası kullanımı hakkında bilgi almak istemektedir.

At kıllarından üretilen bu doğal fırça, masaj yapıcı bir etki oluşturuyor. Kuru cilde uygulandığında etkili sonuçlar veren bu fırçalar, vücudunuzu harekete geçiren, kan akışını hızlandıran bir etki sunmaktadır. Omuzlar, kollar ve bacaklarda da uygulanabilen at kılı fırçası kullanımı en doğru biçimde; kalbe doğru bir yönde olmaktadır. Fırça ile masajı tamamladıktan sonra krem uygulaması yapılması tavsiye edilmektedir. Kullanıcılarına peeling etkisi sunan ve bu etki sayesinde ciltte istenmeyen ölü derilerden kurtulmanızı sağlayan at kılı fırçası, parlak bir cilde kavuşmanızı sağlayacak. Cildin daha sıkı görünmesini sağlayan bu fırça tipi, kıl dönmesi gibi problemler yaşayan kişilere de tavsiye edilmektedir. Selülit problemi yaşayan bir vücudunu bulunuyorsa, bu fırça sayesinde kan akışını hızlandırabilir ve sizi rahatsız eden görüntüyü azaltabilirsiniz. Bu fırçayı kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, sert uygulamalar yapmamanız gerektiğidir. Sert yapısı nedeniyle, yumuşak bir biçimde uygulanmayan fırçalar, cildi tahriş eden sonuçlara yol açabilmektedir.

Piyasa bulunan %100 doğal yapıdaki, sentetik madde içermeyen at kılı fırçaları rahatlıkla kullanabilir ve burada bahsedilen etkileri kendiniz de gözlemleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments