in

ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Ayrılık sonrası erkek pişmanlığı

Bir ayrılık yaşadıysanız ve artık eski olan erkek arkadaşınızın pişman olup olmadığını anlamak istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Çünkü erkekler kadınlar kadar içten düşünemezler. Ve oyun yapamazlar. Erkeklerin hareketleri ve tavırları daha düz ve anlaşılabilirdir. Bu nedenle bir erkeğin ayrıldıktan sonra pişman olup olmadığını onun bazı davranışlarından anlayabilirsiniz. Ayrılık sonrası erkek pişmanlığı aslında çok kolay anlaşılabilen bir süreçtir. Ayrıldıktan sonra pişman olan erkeği anlayabilmek için işte onun sergilediği bazı davranışlar;

İçerik Tablosu

Arkadaşlarınızla ve tanıdıklarınızla irtibata geçer

İlişki yaşadığınız dönemde erkek arkadaşlarınızı arkadaşlarınızla ve çevrenizdeki insanlarla tanıştırdıysanız ve birlikte zaman geçirmek fırsatı bulduysanız, ayrılık sonrası erkek pişmanlığı konusuna buradan bakabilirsiniz. Ayrılık sonrası pişman olan erkekler sizin aracılığınızla tanıştığı insanlara hiç olmadığı kadar ilgi ve alaka gösterecektir. İlişki zamanında bile sizin tanıdıklarınıza bu kadar yakın davranmadıysa bunu mutlaka sorgulamalısınız. Pişmanlık göstergelerinden birisidir. Ve karşınızda size yakınlaşmak isteyen, yaşadığı ayrılıktan pişman olan bir erkek var demektir.

Sosyal medya takip süreci başlar

Eğer iyi bir sosyal medya kullanıcısıysanız sizi takip etmek isteyen erkek orayı yakın takibe alacaktır. Tüm yaşantınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşıyorsanız ayrılık sonrası pişmanlık yaşayan erkekler de artık kendi sosyal medya hesaplarınız daha etkin kullanmaya başlayacaktır.

Ayrılık sonrası erkek pişmanlığı kendini sosyal medya alanında gösterecektir. Sizin nereye gittiğiniz, kimlerle zaman geçirdiğiniz, ne yediğiniz, ne içtiğiniz en yakından takibe alınacaktır.

Alkolün arkasına sığınmalar başlar

Ayrılık sonrası erkek pişmanlığı en güzel alkolün etkisi ile ortaya çıkacaktır. Ve bunun arkasına sığınan erkek içinden geçen her şeyi söyleyecek ve ardından sarhoştum hiç bir şey hatırlamıyorum bahanesine sığınacaktır. Belki de gecenin bir yarısı size duygusal birçok mesaj atacak. Tüm pişmanlığını ortaya koyacak. Ve sabahında alkolün bahanesine sığınarak bu işten sıyrılmaya çalışacaktır.

İçine atar

Ayrılık sonrası erkek pişmanlığı göstergelerinden en üzücü ve zor olanı da içine atmaktır. Özellikle uzun süreli devam eden bir ilişki sona erdiyse içine atan erkekler bu süreçten sonra hep çok yıpranır. İçten içe hatıralara sarılan, içten içe ağlayan ve alkolü kendine en yakın arkadaş seçen erkekler olur. En yakınlarına bile bu durumu anlatmaz. İşte bu şekilde içine atan erkeklerin pişmanlığını sizin anlamanız çok zor hatta neredeyse imkansız olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments