in

Baby Face Nedir? Nasıl Olunur ?

Aslında konuya hepimizin içinden geçen ve söylemek istediği o cümle ile başlamak istiyorum; beni neden kimse sevmiyor oysa benim bebeksi bir yüzüm var? Ah! Buz devri bilmeyeniniz yoktur sanırım. Çağımızın problemlerinden olan pürüzsüz güzel bir cilt( baby face) neredeyse  imkânsız artık. Gelişen teknoloji  ve bakım ürünlerinin çeşitliliği ile bu sorunu en aza indirgemek mümkün yani baby face bir yüz artık imkansız ve ulaşılmaz değil. En sağlıklı yolu uzman estetisyenler ile çalışıp yüz için doğru uygulamayı yapmaktır.

UZMAN ESTETİK KLİNİKLERİ

İşinin ehli olan insanlar belirli eğitimi almış, sertifikaları olan ve güvenilir kişiler ve yerler seçilmeli. Çünkü burada söz konusu sağlımız ve güzelliğimiz uğruna atlanmaması gereken hususlardan bahsediyoruz. Profesyonel yardım ile birlikte evde bebeksi bir yüze de sahip olmanın birçok yolu var aslında hepimiz az çok kulaktan dolma göz ucu ile evde doğal maske yapımı hakkında bilgi sahibiyizdir. Bence de oldukça faydalı bir o kadarda maliyet açısından bütçesi düşük ürünler ve karlı bir çalışma. Kendimin de evde sıkça yaptığım bir maskeyi paylaşmak istiyorum sizlerle. Ama öncelik olarak unutmayınız ki sizi sizin cildinizi en iyi siz tanırsınız. Bu maske yada herhangi bir maske yapmadan önce cilt tipinizi alerjenik olup olmadığınızı bilmeniz iyi olacaktır yoksa sonunda  baby face olayım derken lucifer’a dönüşmeyelim. Cilt diriliğimiz ve doğal parıltılı görünmesi için;

Maya Maskesi malzemeleri:

  • Bir adet instant maya
  • Bir çay bardağı
  • Su

Yapımı: çay bardağının üçte biri kadar su koyuyoruz mayayı içerine güzelce karıştırıp göz ve ağız çevresi hariç uyguluyoruz.

Canlarım bebeksi bir yüz belki hepimizin kaderi değil ama bunu değiştirmek elimizde maskelerimizi yapıp buz ile de masaj yapıp uyuyoruz ve unutmayınız hepimiz zaten çok güzel kadın-erkekleriz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments