in

Balık Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, Onların İlgisini Ne Çeker

Balık erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır çoğumuz az çok yaşamımızdaki deneyimlerimizden bir bilgi sahibiyiz. Ancak bunu temel hatlarıyla da öğrenebiliriz. Balık erkeği genel olarak kendileri de şefkatli olduklarından ötürü kendileri gibi merhamet sahibi şefkatli iyi niyetli kadınlardan hoşlanırlar.

Yani aslında çekim güçleri zıt tarafı değil de daha çok kendileri ile eşdeğer olan tarafı seçer. Bunun nedeni de ilişki içerisinde karşı tarafın kendisine anlamasını ve ona uyum sağlamasını beklemesidir. Çünkü balık burcu erkeği hoşlandığı kadınla kavga etmekten, zıtlaşmaktan, anlaşamamaktan hiç hoşlanmaz. Onlarla tartışmaya, zaten küsmeye çok meyilli olduklarından kırgınlıklar yaşamayan kadınlarla beraber olmak daha iyi bir seçimdir.

Balık Erkeğinin Sevdiği Kadınlar Nasıldır

Balık erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır bunun cevabını aslında kendi içlerinde onlarda tam olarak gösteremezler çünkü zıt karakterlerle ilişki yaşamaya da müsait olsalar da bu ilişkiye sabır tohumları ekmek zorunda kalırlar. Kendi kriterlerine uygun olan kadınlarla beraber olmak onlar için daha kolaydır ve bunu daha sık yaparlar. Kendileri gibi hayallere daha düşkün olan kadınlar onlar için daha doğru tercihler gibi gelirler. Bunların daha naif olması onları daha çok etkiler. Abartılı giyinirim dense sade doğal şefkatli kadınları tercih ederler. Buda aslında onların kendi kişilik yapılarına yakın kadınlarla beraber olmak istemelerinden dolayıdır. Bir şeyleri planlı olarak yapan, yalan konuşan, insanları üzen kadınlardan hiç hoşlanmazlar ve hızlı bir şekilde kaçarlar.

Balık Erkeğinin İlişkisi Nasıldır

 Balık erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, kendisi de anladığın zaman aslında doğru seçimler yaparak, çok daha değerli bir ilişki yaşama imkanı bulurlar. Bunun içinde ilişki içerisinde sorumluluk almaktan kaçınan yapıları bir anda değişiklik gösterebilir. Siz hiç anlamadan bazı şeylerde adımlar atmaya başlayabilir. Bunlara örnek olarak da kendi sevdikleri şeylerden vazgeçmelerini gösterebiliriz çünkü balık erkekleri kendi önceliklerini her zaman ön planda tutarlar.

Ayrıca hata kabul etmeyen yapıları bir yanlış yaptıklarını da kabullenmeye müsait bir hale geldiyse bu muhtemelen aşık olduğundan ötürüdür. İlişki içerisinde sürekli küsmeye ve bir şeylere darılmayı gelenek haline getiren halleri çokça görülür ama bu halleri, sizin tavırlarınıza göre de değişiklik gösterebilir durumdadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments