in

Oğlak Kadını Balık Erkeği Uyumu, İlişkileri Nasıldır

Oğlak kadınları hem iş hem de özel hayat kısmında ciddiyet barındırlar. Bir oğlak kadını romantik ve sevgili dolu balık erkeği ilişki içerisine girildiğinde bu ikisi tamamen zıt kutuplardır. Ancak fazladan çaba ve birbirlerini anlayabilecekleri, anlayış içerisindeki bir ilişkiyi de sağlıklı bir şekilde yürütme imkanları var. Oğlak kadını, balık erkeği uyumu, iki tarafında mutlu olacağı bir ilişkiye adım atabilirler.

Çünkü aslında kendi yapısı bir ilişki için fazla sert görünen oğlak kadını ilişki içerisine girildiğinde sanılandan daha farklı isteklere ve tavırlara sahiptir. Erkeğinin hem kendisi gibi olmasını hem de her ilişkide olması gerektiği gibi daha nazik daha aşk dolu olmasından yana davranır.

Oğlak Kadını ve Balık Erkeğinin Aşk Uyumu Nasıldır?

İlişki içerisinde birbirlerine bağlı ve uyumlu şekilde devam ettikleri sürece beklenenden çok daha anlamlı bir şekilde ilişkiyi devam ettirebilirler. Daha anlamlı şeyler yaşamaları mümkündür. Oğlak kadını balık erkeği uyumu bazı aşamalardan sonra aşkı yakalayabilecek olan burç uyumları arasındadır. Lakin sonradan değişikliğe uğrayabilecek olan ilişki eğer iki tarafta birbirini anlamaya ve birbirine benzemeye uğraş göstermezse, farklı kişilik özellikleri onları daha çok itebilir.

Oğlak kadını ve Balık Erkeği Çekimi Nasıldır?

Oğlak kadını balık erkeği uyumu arasında her ikisinin de farklı olan karakter özellikleri vardır. Bunlara bakıldığı zaman iki tarafın birbirine karşı oldukça iyi olmasına da oldukça kötü olmasına da sebep olabilir. Yani aslında bir uyum oluşma ihtimali vardır. Çünkü balık erkeği ilişki içerisinde bir akıl hoca olmasından yana büyük bir sorun oluşturmaz. Oğlak kadını da kendi realist yapısı ile daha baskındır. Erkeğinin daha güçlü olmasını sağlar.

Diğer yandan ilişkinin devam etmesi de oğlak kadının kararına kalmış bir durumdur. Çünkü genel olarak etrafına sabır taşları çizilmiş bu ilişki büyük bir çaba gerektirir. Balık erkeği bu ilişkiden ne kadar hoşlansa da karar merci her daim kadındır. Kendi ciddiyet içerisinde ve sert olan yapısı, çoğu zaman ilişkisi içerisinde sakinlemeye meyilli olsa da bu karşı taraftan istediklerini gördüğü zaman oluşabilecek bir durum şeklinde yorumlanmaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments