in

SevdimSevdim SevmedimSevmedim

Balık Erkeği Neden Kaçar, Nelerden Hoşlanmaz

Temel özellikleri olarak romantiklik ve içerilerinde barındırdıkları sevgi ile ön plana çıkan balık burcu erkekleri aynı zamanda ilişki içerisinde bulundukları kadınlara da oldukça büyük değer verip gerçekten büyük manada da sevgi gösterirler. Sezgi güçleri sandığınızdan çok daha büyüktür ve gözlerinize bakarak bile bazı şeylerin doğru mu yoksa yalan mı olduklarını anlayabilirler. Diğer yandan gerçeklik mi yoksa hayaller mi diye sorulduğunda da hayalperest olmalarıyla bilinirler. Balık erkeği neden kaçar sorusuna da aslında verilebilecek birçok cevapları bulunur.

Balık erkeği neden kaçar sorusuna cevap olarak aslında içlerinde biriktirdiklerinden dolayı kaçabileceklerini de örnek gösterebiliriz. Çünkü sürekli olarak hissettiklerini yansıtma taraftarı değillerdir. Kızdıklarında üzgün olduklarında size bunu belli etmek istemezler ancak belirli patlama noktalarında da gerçekten huzursuz olurlar.

Balık Erkeklerinin Sevmediği Şeyler Nelerdir?

Balık erkekleri kendi içlerinde zora gelmeye, sıkıştırılması ya, bir şeylere ikna edilmeye çalışmayı hiç sevmezler. Ki zaten umursamaz, bazı şeyleri takmayan bir görüntü sergilerler. Ayrıca ilişkileri içerisinde kendilerini açık etmekten de kaçarlar. Duygularını iyi bir şekilde anlatabilmek onları zorlar ve kaçma yoluna sevk eder.

Zora geldikleri zaman kaçmaya meyil eden balık erkeği neden kaçar diye sormaya da aslında gerek yoktur. Çünkü genel özellikleri olarak çoğu alanda kendilerini başarısız hissedecekleri anda kaçma girişimi onlar için daha doğru bir seçim gibi gelir. Bu yüzden evlilik aşamasında da sorumluluk almak onlar için bir hayli zordur. Evlilik kaçılması gereken bir şeymiş gibi bakarlar.

Balık Erkeğinin İlişkileri Nasıldır?

Erkeği kendi ilişkileri içerisinde her daim aşkı seçerler. Zaten sevgi ve şefkat kavramları onlar için önemlidir. Tercihleri kısa süreli zaman geçirmek için yapılan ilişkilerden yöne kesinlikle değildir. Aşka, tutkuya, fanteziye büyük önem verirler ve üzerlerine toplanan ilgiden çok memnun olurlar. Beklentileri sürekli ilgi ile alakalıdır.

Problem yaşandığı zaman küslüğü çok uzun süre devam ettiremeyen balık burcu erkeği aynı zamanda kolay bir şekilde de ikna edilebilir. Ancak kaçış noktaları sürekli olarak kendilerini hazır hissetmedikleri dönemlerde yapılan ve alışılmış bir davranış olarak sergilenmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments