in

Benim neden sevgilim yok ? Sorusunun Cevapları

Neden Sevgiliniz Yok

Benim neden sevgilim yok diye soruyorsanız, bu sorunun çok farklı ve spesifik cevapları olabilir. Bir insanın sevgilisinin olmaması için çok fazla neden olabilir. Sevgili edinmeyi istemek, biri ile flörtleşmek için yeterli bir şey değildir. Gelin hep birlikte neden sevgilinizin olmadığına bakalım.

 

Çekici Olmayabilirsiniz

Çekici bir erkek veya kız olmamanız, sevgilinizin olmaması için yeterli bir neden olabilir. Ancak çekici görünmemek, çekici olmadığınız anlamına gelmez. Eğer biraz bakım yapar ve çekici görünmek için adım atarsanız sizde birileri ile tanışabilirsiniz. Önce fazla kiloluysanız kilo verin, zayıfsanız kilo alın. Çekici makyajlar yapın ve en önemlisi temiz bir cilde sahip olun. İyi parfümler kullanarak çekici kokun. Tüm bunlar, sizi çekici hale getirebilir.

 

Özgüvensiz Olabilirsiniz

Belki bugüne kadar çok fazla kızla konuştunuz ancak onlara açılamadınız veya hiçbir kızla konuşamayacak kadar da özgüven sahibi değilsiniz. Bu durumda özgüveninizi geliştirmeniz gerekir. Kızlar veya erkekler fark etmeksizin, karşı cins, hoşlandığı kişiye özgüvensiz olduğu imajını fotoğraf gibi net bir şekilde verebilir. Eğer özgüvenli değilseniz bu sizi az da olsa görmüş insanların dikkatini çeker ve belli edersiniz. Özgüven kazanmak için kendinizden memnun olmalı ve kendinizi bazı konularda geliştirmelisiniz.

 

Özgüven sadece tek bir konuda olamaz, bir insan her konuda özgüvensiz olmaz. Özgüvensiz olduğunuz konularda kendinizi geliştirirseniz, emin olun hiçbir şekilde özgüven sorunu yaşamazsınız örneğin kilolarınız için özgüvensiz iseniz, kilo verdiğiniz zaman bu problemi hemen çözmüş olursunuz. Zayıf yönlerinizi tespit edip üzerine gidin ve onları çözün.

 

Kaygılı Olabilirsiniz

Geçmiş dönemdeki ilişkilerinizde yaşadığınız problemleri şimdiki ilişkilerinizde de yaşayacak olma korkusu, sevgilinizin olmamasının bir nedeni olabilir. Yeni bir ilişkinizde geleceğe yönelik bir kaygınız varsa bunları üzerinizden atmalısınız benim neden sevgilim yok diyorsanız bu problemi kesin olarak çözmek gerekiyor.

 

Heyecanlı Olabilirsiniz

Benim neden sevgilim yok diyorsanız, daha önce hiç sevgilinizin olmayışı sizi heyecanı kılabilir. İlk adımı atmak her zaman zor olmuştu şu anda da zor. Ancak ilk adımı atarsanız emin olun devamı çok iyi bir şekilde gelecek ve bir sonraki ilişkilerinizde gerçekten de başarılı olacaksınız.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments