in

BIGO’da ödüllü bilgi yarışmasında yayıncılar kıyasıya yarıştı!

ekranresmi2023 06 0510.28.25

Arkadaşlarla birlikte yapılan bilgi yarışmalarının ne kadar eğlenceli olduğunu herkes bilir. Rekabetin tavan yaptığı bu yarışmalarla ilgili hepimizin komik anıları vardır. Bigo Live da kullanıcılarının arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan değişiklikler ile bilgi yarışmalarının vazgeçilmez adresi olmayı başardı. 

Çoklu Odalarda Heyecan Dorukta!

Çoklu oda özelliği ile kullanıcılarına sayısız eğlence alternatifi sunan Bigo Live, bu sıralar da gündemi heyecanlı bilgi yarışmaları ile meşgul ediyor. Bigo Live, bu özelliği sayesinde kullanıcıların başka kullanıcılar ile gerçek hayattaki gibi bir odada buluşup ekran paylaşımı yapmalarını yani canlı iletişim kurabilmelerini sağlıyor. Kullanıcıların arasındaki mesafeyi kaldırarak yaşamlarını daha dolu ve canlı geçirmelerine katkıda bulunduğu da aşikar.

Yarışmanın kazananına ödüllerin verildiği bu heyecanlı rekabette, yarışmacılar ödül için yarışırken bir yandan da genel kültürlerini geliştirme fırsatı elde ediyor. Bazı sorulardan sonra yıllardır bildikleri doğruların yanlış olduğunu fark ettiklerinde şok geçiren kullanıcılar, hırsları ve merakları sayesinde son sıralardan liderliğe yükselerek büyük ödülü de kazanabiliyorlar.

Bigo Live’da bir araya gelen kullanıcıların bazen ciddi tavır takınıp soruları cevapladığı bazen de şakalaşıp eğlenerek doğru cevabı ilk bulan olmak için yarıştığını görmek çok heyecanlı! Öyle heyecanlı ki, izlerken doğru cevabı bile unutabiliyorsunuz. Tuttuğunuz yarışmacının duyması ümidiyle ekrana çaresizce; “Hayır! Doğru cevap “sumak” yapma bunu hayır!” diye seslenmeniz de yanınızdaki arkadaşlarınız için eğlenceli bir anı olabiliyor.

Bigo Live Nedir?

Bigo Live; uzun zamandır canlı yayın platformları kategorisinin lideri olan, dünyanın her yerinden insanlara kucak açmış ve uygulamasına entegre ettiği özelliklerle kullanıcıların arasındaki mesafeleri ortadan kaldırmayı başarmış ücretsiz bir canlı yayın uygulamasıdır. İnsanların canlı yayın uygulamalarına karşı olan beklentilerini karşılayacak özellikleri ile her gün kitlesini daha çok büyüten Bigo Live, yeni arkadaşlıklar ve eğlenceli anılar biriktirmek için ilk akla gelen canlı yayın platformu olmayı başardı.

 

BIGO LIVE ‘i indir!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments