in

SevdimSevdim

Bir erkeğin vazgeçtiği nasıl anlaşılır

Kadınlar her zaman duygularını belli etmek konusunda erkeklerden bir adım daha önde olmuştur. Vazgeçen ya da soğuyan kadını anlamak çok daha kolay olsa da vazgeçen bir erkeği ilk etapta anlamak biraz zor olacaktır. Bir erkeğin vazgeçtiği nasıl anlaşılır diye merak eden kadınlar için bu aşamada erkekleri ele veren bazı davranışları olacaktır. İyi bir gözlemle, hayatındaki erkeğin ondan vazgeçip vazgeçmediğini anlamak mümkün olacaktır. Bunun için bazı ipuçlarını bilmeli ve erkeği bu ipuçlarına göre değerlendirmelisiniz. Eğer vazgeçen bir erkeğin yaptığı hareketlerden birçoğu karşınızdaki erkekte zaten varsa o sizden ayrılmadan ilk adımı atabilirsiniz. Çünkü vazgeçmiş bir erkeği hiçbir kuvvet yolundan geri çeviremeyecektir. Bir an önce bunu kabullenmeniz ve kendi hayatınıza iyi bit yön vermeniz sizin faydanıza olacaktır.

İçerik Tablosu

Peki, bir erkeğin vazgeçtiği nasıl anlaşılır? İşte vazgeçen erkeklerin kendilerini yapmaktan alıkoyamadıkları 3 önemli ipucu;

Size karşı üslubu bozulur

Eğer karışınızdaki erkeği bugüne kadar hiç görmediğiniz daha kaba ve size karşı saygısız bir tavırda görmeye başladıysanız oturup düşünmeniz gerekiyor. Çünkü bu tür bir davranış vazgeçen erkeklerin ilk adımlarından birisi olacaktır. Size karşı ciddiyetsiz ve sizinle dalga geçen bir tavra bürünmüşse, olur olmadık zamanlarda sizi kırıcı laflar sokuyorsa bilin ki o erkek sizden vazgeçmeye başlamıştır.

Normal zamanda size bebeğim, sevgilim şeklinde hitap eden erkek artık bu hitapları kullanmıyorsa ve size sürekli olarak sadece isminizle hitap ediyorsa bu kırmızı alarm demektir.

Görüşmeler azalır

Bir erkeğin vazgeçtiği nasıl anlaşılır diye soruyorsanız elbette en önemli ipuçlarından birisi de sizinle artık vakit geçirmek istemiyor olmasıdır. Vazgeçen erkekler karşısındaki kadına ayırdığı zamanı büyük ölçüde azaltır. Bu da siz artık onun ilgisini çekmiyorsunuz, başka önceliklere yer veriyor demektir. Arkadaşları, işi, seyahatleri ve maalesef en son aşamada başka bir kadın artık onun tüm zamanını alacaktır. Bu ipuçlarını yakaladığınızda hemen çaresine bakmanızda fayda olacaktır.

Habersiz hareket etmek

Daha önce ilişki boyunca size her yaptığını bilgi veren, nereye gittiğini, kimlerle neler paylaştığını anlatan erkek arkadaşınız ya da eşiniz artık size hiçbir konuda haber vermiyorsa bu onun sizden vazgeçtiğini gösteren önemli detaylardandır. Aniden gelişen planlar, kafasına göre hareket etmeler sizin varlığınızı hiçe saydığını ve sizden vazgeçtiğini gösterecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments