in

Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın

Erkeklerin hep kendini çok iyi ifade edemediğini ve duygularını dışarıya yansıtamadığını düşünürüz. Kadınlarla kıyaslandığında hoşlanan bir erkeği anlamak oldukça zor olabilir. Elbette erkekler de yapılarına göre farklılıklar gösterecektir. Ama genel olarak bakıldığında bir kadından hoşlanan erkeğin kendini ifade etmesi oldukça zor olacaktır. Bunun için kadınlar sürekli bir merak içerisindedir. Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın diye yapılan birçok araştırma vardır. Ve tabi ki bunun dayandığı bazı bilimsel ve tecrübeye dayalı çok önemli sonuçları da vardır.

İçerik Tablosu

Eğer bir erkekten çok hoşlanıyorsanız ve onun size karşı ne hissettiğini çok merak ediyorsanız bazı detaylara dikkat kesilmenizde fayda olacaktır. Aslında kendini ifade edemeyen erkekler çok basit birkaç hata ile tüm duygularını ele verecektir. Yeter ki onu bir süre takip edebilin ve verdiği kısa mesajları yorumlayabilin.

Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın diye merak ediyorsanız gelin bazı detaylara birlikte bakalım. Çünkü hoşlanan erkekte bazı özel belirtiler olacaktır ve siz bunları kısa gözlemlerle keşfedebilirsiniz. İşte hoşlanan erkekte var olan o belirtiler;

Jest ve mimikler

Hoşlanan bir erkeği ele veren en önemli detayların başında jest ve mimikleri geliyor. Her ne kadar konuşmalarına hoşlandığını yansıtamasa da hareketlerini kontrol edebilmek onun için çok zor olacaktır. Sözlü olarak bazı duyguları itiraf etmek zor ve stresli bir iştir. Ancak jest ve mimikler ile bunu hoşlandığı kadına yansıtmak erkekler için her zaman daha kolay bir adım olacaktır. Çok hoşlandığın bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın diye merak ediyorsanız onu bir süre izlemeniz ve size karşı olan davranışlarına bakmanız yeterli olacaktır.

Tensel temas

Hoşlanan bir erkeği en hızlı ele verecek olan detaylardan birisi de tensel temastır.  Eğer karşınızdaki erkek sizden hoşlanıyorsa sizinle yakınlık kurmak için çok şey yapacaktır. Size yakın olabilmek, omzunuza, elinize ya da kolunuza dokunabilmek için yanınızdan hiç ayrılmayacaktır. Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın diye soranlar için dışarıdan bir gözlemci bile bunu çok kolay anlayacaktır.

Davet

Hoşlanan bir erkek haklı olarak sizinle vakit geçirmek isteyecektir. İlk başta bunu tek başına yapamayacağı için toplu olarak düzenlenen her aktivite ve ortama sizi de davet edecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments