in

HarikaHarika SevdimSevdim

Bir erkek karısından ne bekler

İkili ilişkilerde ve evliliklerde çiftlerin karşılıklı olarak birbirilerinden bazı beklentileri oluyor. Farklı yaradılışlara sahip olan erkek ve kadınların bir de karakterleri farklı olunca ortaya bazı anlaşmazlıklar çıkabiliyor. Bu anlaşmazlıkların üst seviyede olmaması ve ilişkilere zarar vermemesi için çiftlerin birbirlerinden ne istediğini bilmesi ve ona göre davranması gerekiyor. Böyle bir yaklaşım olduğunda o ilişkilerin hem tadına doyum olmuyor hem de uzun sürüyor. Peki, bir erkek karısından ne bekler? Bir kadın ilişkide erkeği mutlu edebilmek için neler yapmalıdır. İşte erkeğin karısından beklentileri;

  • Erkekler her zaman düz mantık bir yaşam tarzına sahiptir. Kadınların da bunu anlamasını ve benimsemesini isterler. Hayatlarını basit yaşamak isteyen erkekler fazla detaycı olmadan, yalın bir hayat isterler.
  • Erkekler önemsenmeyi severler. Bir erkek karısından ne bekler diye soranlar için en önemli detay önemsenmektir. Toplumda iyi bir yer edinmek, ailesi ve arkadaşları tarafından önemsenmek bir erkeğin ruhunu besler. Bu nedenle evli olduğu eşinin de onu önemsemesini ve el üstünde tutmasını bekler.
  • Özgürlük erkeklerin çok hassas noktalarındandır. Bir erkek için kısıtlanmak tahammül edilecek bir durum değildir. Bu nedenle erkekler karısından bu sınırları aşmamasını bekler. Çünkü erkekler için kısıtlanan her şey daha cazip gelecektir. Kısıtlanan erkek bu huzursuzluğu ilişkisine yansıtacaktır. Bir erkek karısından ne bekler diye merak eden kadınlar için çok önemli bir uyarı! Eşinizin kendine ait bir sosyal alanı olmasına izin vermelisiniz. Arkadaşları ile zaman geçirmesine, siz olmadan da kendi çevresi ile planlar yapmasına müsaade etmelisiniz.
  • Kendileri her ne kadar sadakat konusunda çok güçlü olmasa da erkekler karısından sadakat bekler. Ve eşini seven bir kadın hiçbir zaman eşine ihanet etmez. Sadakat, açık sözlülük ve güven bir erkeğin kadında hissettiği en önemli duygulardandır. Bir erkek karısından ne bekler dediğinizde ilk sıralarda yer alan duygu ise sadakattir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments