in

ÜzücüÜzücü

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri

karısından soğuyan erkek belirtileri

Partnerler büyük mutlulukla başladıkları aşk veya evlilik ilişkilerinin üzerinden belirli bir süre geçtiğinde ilk zamanlardaki heveslerini ve sevgilerini kaybedebilirler. Sıklıkla bu sadece bir geçiş evresi olsa da bu süreçte belirli soğumalar ilişkilerin sonlamasına kadar rahatlıkla gidebilmektedir. İlişki içerisindeki soğumalara kadınlar daha önce fark etmekte daha tecrübeliyken endişeleri de bir o kadar boşuna olabilmektedir. Karısından soğuyan erkek belirtileri de ilişkiden soğuyan partnerlerin en büyük sorunu olarak ortaya çıkmaktadır. Sizler için bu sorunları yazımızda derledik.

İçerik Tablosu

karısından soğuyan erkek belirtileri

Eşiniz Yanınızdayken Farklı Şeylerle İlgileniyor mu?

İlişkiden soğuyan erkekler eşlerine bunu göstermek istemeseler de bazı gözden kaçırdıkları ve kendilerini ele verdikleri durumları rahatlıkla bulabilirsiniz. Eşiniz sizin yanınızdayken telefonuyla sık sık uğraşıyor, sizin önemsemeyen tavırlar takınıyorsa eşiniz sizden soğumuş olabilir. Karısından soğuyan erkek belirtileri çerçevesinde bu durum oldukça belirleyici bir unsur olarak her zaman ilişkilerde karşımıza çıkar.

Sevgilim Benden Soğudu Mu Testi, Bu Test Size Cevabı Söylüyor!

Sürekli Dış Görüşünüzü ve Davranışlarınızı Eleştirmeye Başladı mı?

Özellikle evliliğin ya da aşk ilişkisinin başlangıcında partneriniz size yapıcı eleştiriler rahatlıkla yapabilir. Geçen süre içerisinde bu eleştiriler fark edilebilecek derecede  arttıysa ne yazık ki eşiniz artık sizi eskisi kadar sevmiyor olabilir. Diğer bir tarafta ise eşiniz sizi daha çok övmeye başladıysa bu durum da aslında olumlu bir sonuç doğurmaz aksine çoğalan övgüler eşinizin sizi aldattığının kanıtı olabilir.

karısından soğuyan erkek belirtileri

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri Arasındaki En Önemli Unsur Cinsellik

Eşinizi sizinle artık eskisi kadar ilgilenmiyor ve cinsel ilişkilerde artık eskisi kadar hevesli değilse bu durum eşinizin belirli kaygıları olduğuna bir kanıt gerekçesi olabilir. Genellikle erkekler cinsel ilişkilerden belirli büyük ve stresli bir yaşamları olduğunda uzak durur. Dahası eğer sizden soğuduysa eşiniz yine ilişkiden kendisini uzağa konumlandırabilmektedir. Tabi ki partnerinizin cinsellikten uzak durması sadece sizden soğuduğu anlamına gelmeyebilir. Karısından soğuyan erkek belirtileri arasında bulunan cinsellik unsuru ilişkilerde başat rol oynadığında çok dikkatli olmalısınız. Böyle bir durumun farkına vardığınızda partnerinize neden bu şekilde davrandığını sorabilir, hayatındaki derin değişimleri incelemeniz gerekebilir.

Erkekleri Soğutan Davranışlar için Videoya Göz Atabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Dilek sonkaya
Dilek sonkaya
2 yıl önce

Bende 5 aydır evliyim kocam benden uzak duruyo ilgisiz gündüz olsun gece olsun elinde telefonla oyun oynuyo bu konuda ben ne yapabilirim

Sevda
Sevda
Reply to  Dilek sonkaya
2 yıl önce

Kocaniz sizle ilgilenmiyosa uzerine gitmeyin , sizde aynisini yapin ilgilenmeyin , birakin ne bk yerse yesin 😀