in

Birisi Seni Neden Engeller?

BİRİSİ SENİ NEDEN ENGELLER

Son zamanlarda teknolojinin fazla yaygınlaşması ve sosyal medya uygulamalarının kullanımının artması 7’den 70’e herkese sosyal medya uygulamalarında buluşturuyor. Günlerinin büyük bir kısmını sosyal medyada geçiren insanlar artık internet üzerinden birbirleri ile etkileşime geçiyor. Sosyal medya uygulamalarında işleyiş farklılıkları vardır. Fakat birçok sosyal medya uygulaması temelde aynı işlevi görüyor. Her kullanıcı kullanmak istediği sosyal medya uygulamasında kendisine bir profil açıyor. Peki sosyal medyada Birisi Seni Neden Engeller?

İçerik Tablosu

Neden Engellendim?

Kullandığınız sosyal medya uygulamasında eğer bir arkadaşınız veya takip ettiğiniz kişi tarafından engel durumuna maruz kaldıysanız bunun farklı sebepleri olabilir. İnsanlar sosyal medya uygulamalarında görüşmek istemedikleri ve rahatsız oldukları kişileri engelleyebiliyor. Bazı kimseler de artık arkadaş olmak istemedikleri kişileri arkadaşlıktan çıkarmak yerine engelleme yöntemini tercih ediyor. Birisi Seni Neden Engeller sorusunun çeşitli cevapları olabilir. Bir hesap tarafından engellendiyseniz bu durum hesap sahibi tarafından bilerek ve isteyerek gerçekleştirilmiş demektir.

Engel Nasıl Kaldırılır?

Sosyal medya üzerinden getirilen engellemeler maalesef sadece hesap sahibi tarafından kaldırılabilir. Hesap sahibi dışında herhangi bir farklı hesap ya da uygulama üzerinden koyulan engelin kaldırılması söz konusu değildir. Sosyal medyadan Birisi Seni Neden Engeller sorusunun cevabı ile sık sık karşılaşmak mümkündür. İnsanlar artık görüşmek istemedikleri ve davranışlarından hoşlanmadıkları kişilerin kullanmış oldukları hesapları engelleyerek süresiz olarak o kişilerden uzaklaşır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments