in

Boşanan Kadınların Yorumları

BOŞANAN KADINLARIN YORUMLARI

Çiftler görücü usulü ile ya da öncesinde birbirlerini tanıyarak ilişkilerini bir üst boyuta taşıyıp evlenme kararı alıyor. Bu kararın üzerine gerekli işlemler yapılıyor çiftler evleniyor. Mutlu bir birliktelik huzurlu bir yuva hayali kurarken bazı çiftler bu ortamı sağlayamıyor ve yollarını ayırma kararı alıyor. Boşanmaya bazen çiftlerin fikir uyuşmazlıkları, bazen saygısız tutumlar, bazen şiddet, bazen de sadakatsizlik sebep olabiliyor. Böyle bir durumda Boşanan Kadınların Yorumları merak ediliyor. Sebep her ne olursa olsun unutulmamalıdır ki kadın ya da erkek hiç kimse boşanmak için evlilik yapmıyor.

İçerik Tablosu

Boşanan Kadınların Ortak Sorunu

Evlilik süresince ilk andan itibaren kadın üzerine daha fazla yükümlülük alıyor. Yuvayı dişi kuş yapar diyerek bu şekilde yetiştirilmiş olan kadınlar bir işte çalışsın ya da çalışmasın bir de evin sorumluluğunu sırtlanıyor. Üstüne bir de hamilelik ve çocuk eklenmiş ise ve ilgisiz, yardımcı olmayan bir eş var ise kadın için olay daha da vahim oluyor. Boşanan Kadınların Yorumları genel olarak bakıldığında hep ortak alanda buluşuyor.

Kadınlar Neden Boşanma Yolunu Seçer?

Öncelikle kadınlar sevgi, saygı ve güven istiyor. Günümüzde kadınlar en çok şiddet göstermediğini iddia eden fakat psikolojik olarak şiddete maruz bırakan eşlerden şikayetçidir. Bu tavırlar yetmez gibi birçok erkek sadakatsiz davranıyor. Boşanan Kadınların Yorumları içerisinde en çok dikkat çeken konu aldatan eş konusudur. Eşini seven bir kadın her şeye sabır gösterse dahi sadakatsizliğe karşı sabır gösteremiyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments