in

Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri

Bir erkeğin her zaman çekici olması gerekiyor. Çünkü kadınlar erkeklerde en çok çekiciliği arıyor. Çekici olan erkekler her zaman ön planda oluyor ve kadınlar arasında daha çok konuşuluyor. Çekici bir erkek için birçok kadın bir yarışa girebiliyor. Ve onu elde etmek için türlü numaralar yapabiliyor. Bir erkek olarak kadınların çekici bulduğu erkek özelliklerini merak ediyorsanız size bazı tüyolar verelim. İşte kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri;

İçerik Tablosu

Gri saçlar

Erkeklerin dış görünüşleri onların çekicilik anlamında görülen ilk özellikleridir. Bu nedenle kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri için de ilk sıralarda bazı fiziksel özellikler geliyor. Gri saçlı erkekler kadınların her zaman çok ilgisini çekiyor. Belirli bir olgunluğu ifade eden gri saçlara sahip olan erkekler her zaman kendini bilen, ağır ve oturaklı yapıları ifade ediyor. Ve kadınların erkeklerde aradığı en önemli özelliklerde tam olarak bu detaylar oluyor.

Kalın kaşlar

Erkeklerin de çekici olabilmeleri için en az kadınlar kadar bakımlı olmaları gerekiyor. Kalın kaş yapıları ile bakımlı bir havaya sahip olan erkekler büyük bir ilgi görüyor. Burada kalın kaşlardan kastımız elbette dağınık ve bitişik bir kaş yapısından çok daha uzakta oluyor.  Kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında kaşlarına kalın ama sert ve katı bir görünüm kazandırmış erkekler yer alıyor.

Güzel bir gülümseme

Güzel ve sıcak bir gülümsemeden başka bir erkeği bu kadar çekici yapan ne olabilir ki? Kadınların kalbini eriten ve erkekleri çok çekici gösteren güzel bir gülümseme ile birçok rakibinizi geride bırakabilirsiniz. Bunun için ayna karşısında çalışmalar yapmalısınız. Ve kendinize en çok yakışan ve sizi çekici gösteren bir gülümseme ile kadınların kalbini fethedebilirsiniz. Bunun için sizlere önemli bir detay daha sunalım. Çekici bir gülümseme için her zaman muhteşem beyaz dişlere sahip olmanız gerekiyor.

Zeki olmak

Elbette kadınların çekici bulduğu erkek özellikleri arasında her zaman göze hitap ediyor olmanız oldukça önemli oluyor. Ancak dönem kadınları sizin yakışıklı olmanız kadar zeki olmanızı da çok çekici buluyor. Zeki ve güç sahibi erkeklerin karşı konulamaz bir çekiciliği oluyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments