in

Boşanmak isteyen kadın davranışları

Evlilikler kadar artık boşanmalarda çok sık yaşanıyor. Ve evlenmek kadar boşanmakta çok normal olarak kabul ediliyor. Boşanmayı düşünen ve buna tek taraflı olarak karar veren çiftler bunu ilişkilerine yansıtıyor. Özellikle kadınlar daha duygusal ve net oldukları için boşanmak istemeleri tüm davranışlarına yansıyor. Ve bunu hayatındaki erkeğin anlayabileceği şekilde çok açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. Peki, hayatınızdaki kadının davranışlarında bazı olumsuz değişimler olduğunu anlıyorsanız ve size en anlatmak istediğini merak mı ediyorsanız. Boşanmak isteyen kadın davranışları ile bu davranışların örtüşüp örtüşmediğini anlamak için öncelikle bu davranışların neler olduğunu bilmelisiniz.

İçerik Tablosu

Boşanmak isteyen kadın davranışları ilgisizlik ile kendini göstermeye başlayacaktır. Ve devamında sizi üzecek birçok davranış gelecektir. Hayatınızdaki kadın sizden boşanmaya karar verdiyse ve bunu aklına koyduysa, bunun önüne pek kimse geçemeyecektir. Çünkü boşanmak isteyen kadın davranışları çok net ve açıktır. Boşanmak isteyen kadını bu kararından kimse kolay kolay döndüremeyecektir.

Boşanmak isteyen kadın ilgisiz olur

Karınız artık sizinle eskisi kadar ilgilenmiyorsa bunda bir iş var demektir. O gün ne giyeceğiniz, ne yemek yiyeceğiniz, kaçta gelip gideceğiniz onun umurunda olmuyorsa size boşanma sinyalleri veriyor demektir. Gün içinde sizi aramayan, gününüzün nasıl geçtiğini merak etmeyen kadınlar kafasında boşanmayı kuruyor demektir. Daha önce hiç böyle olmayan, sizi sürekli merak edip soran karınız artık sizinle ilgilenmiyorsa bu sinyaller kötüye gidişi gösteriyor.

Boşanmak isteyen kadın sizden uzak durur

Cinsellik evliliklerde en önemli yapı taşlarından birisidir. Düzenli bir cinsel yaşamı olan çiftler her zaman daha mutlu olmayı başarabilmektedir. Var olan sorunlar dahi düzenli bir cinsel yaşamla birlikte daha kolay anlaşılabilir ve çözülebilir olacaktır. Boşanmak isteyen kadın davranışları en çok sizden uzaklaşan ve cinsel yaşamınızı neredeyse bitiren kadınlarda kendini gösterir.

Boşanmak isteyen kadın çocuk istemez

Ailenize yeni bir üye katılması her zaman yeni bir kan ve can olacak demektir. Yeni bir bebek aileleri bir arada tutmak için iyi bir başlangıçtır. Ancak Boşanmak isteyen kadın davranışları incelendiğinde eğer karınız çocuk düşüncesinden çok uzakta ise bunu sorgulamalısınız. Özellikle önceleri çocuk isteyen ve sizinle bunun hayalini kuran bir kadın bu düşünceden vazgeçtiyse bunun temelinde boşanma düşüncesi yatabilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments