in

Cildine Kükürtlü Sabun Kullananlar Yorumları

Kadınlar ve erkekler sağlıklı ciltlere sahip olabilmek için birçok farklı yöntem deniyorlar. Çoğunlukla seçimler doğal ürünlerden yana yapılıyor. Kozmetik ürünlere yüksek bedeller ödemektense, doğal olan ürünlerle hem en doğru bakımı yapmak hem de bu bakımları çok uygun fiyatlara yapabilmek çok daha cazip ve doğru olanıdır. Bunun için kükürtlü sabun hem saç hem de cilt sağlığı için en çok tercih edilen doğal ürünlerdendir. Kükürtlü sabun kullananlar faydalarını kısaca anlatıyor.

İçerik Tablosu

Kükürtlü Sabun Faydaları

Sarı ve sert bir yapıya sahip olan kükürtlü sabunlar birçok saç ve cilt sorununa birebir iyi geliyor. Mineral bakımından zengin olan sabun cildinizin ihtiyacı olan birçok minerali tek başına karşılayabiliyor. Kükürtlü sabun kullananlar sağladığı etkileri şöyle anlatıyor;

Sivilce Ve Akne Tedavisinde Kükürtlü Sabun Kullananlar

Kükürtlü sabun antiseptik ev anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Cilt yağlanmasına iyi gelmektedir. Cildi kurutma özelliğine sahip olan kükürtlü sabun sayesinde ciltte yer alan sivilce ve akneler hem tedavi edilmekte, hem de oranlarında azalmalar görülmektedir. Kükürtlü sabun kullananlar akne tedavisi için kükürtlü sabun önermektedir.

Seboreik Dermatit Tedavisinde Kükürtlü Sabun Kullananlar

Ciltte yetişen mantar türlerinden birisi olan seboreik dermatit cildinizin kırmızı, pullu, döküntülü ve yağlı görünmesine neden olmaktadır. Bu mantar vücudunuzun her bölgesinde çıkabilmektedir. En yoğun göründüğü bölgeler yüz, koltuk altı, göğüsler ve saçlardır. Ve en etkin tedavi yöntemi kükürtlü sabun kullanımıdır. Mantarın oluştuğu bölgeyi düzenli olarak kükürtlü sabunla yıkayarak bu sorundan kurulabilirsiniz.

Uyuza Karşı Kükürtlü Sabun Kullananlar

Uyuz herkeste görülebilecek olan bir cilt hastalığıdır. Yoğun kaşıntı ve ağrıya sebep olan uyuz hastalığı için vücudunuzun tamamını kükürtlü sabun ile yıkamanız tavsiye edilmektedir. Mikroskobik miteların neden olduğu bu hastalıkta kükürt bu miteların ölmesine ve sizin bu hastalıktan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır

Gül Hastalığı İçin Kükürtlü Sabun Kullananlar

Gül hastalığı vücudun bazı bölgelerinde kızarıklık, şişlik ve isiliklere neden olan önemli bir cilt hastalığıdır. Yüzde, saç derisinde ve kulaklarda oluşabilen bu hastalık eğer tedavi edilmezde kılcal damarlarda kalıcı olarak görünür bir hal almaktadır. Kükürtlü sabunun gül hastalığı tedavisinde kullanıldığını ve oldukça etkili olduğu bilinmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments