in

Cilveli kadın nasıl olur, özellikleri nelerdir

Cilve kadınların en büyük silahıdır. Her kadın aslında bu silaha sahip olurken, doğru zamanda ve doğru şekilde kullanan kadınlar bu işten kazançlı çıkarlar. Yanlış yerlerde ve yanlış şekilde kullanılan cilve, aynı yanlış yer de kullanılan bir silah gibi hiç hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır. Sizde cilveli kadın nasıl olur, en doğru zamanda nasıl cilve yapılır diye merak ediyorsanız, işte detaylar;

İçerik Tablosu

Bakışlarınız baştan çıkarıcı olmalı

Cilveli kadın nasıl olur diye soranlar için elbette ilk ve en önemli kural etkili bakışlardır. Baştan çıkaran ve etkili bakışlar adeta sihirli iksir gibidir. Karşısında ona derinden ve işve ile bakan bir kadın olduğunda, buna karşı koyabilecek erkek neredeyse yok denecek kadar azdır.

Bakışlarınızla baştan çıkarabilmek ve cilveli olabilmek için sizlere önemli bir detay verelim. Erkekler sağ tarafında bulunan kişilerin telkinlerine daha açıktır. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir. Erkeği etkilemek isteyen cilveli bir kadın, erkeğin sağ tarafına geçerek ona işve dolu bakışlar atabilir. Yüzde hafif bir gülümseme ile başınızı dik tutun ve ona öyle bir bakın ki cilveli kadın nasıl olur anlasın.

Gizemli olun

Gizem erkeğin ilgisini çeken ve onu size bağlayan bir sırdır. Eğer dozunda bir gizem ile her tür olayı yönetebilirseniz, sizden cilvelisi yok demektir. Çünkü cilve ve gizem erkeklerin gözünde aynı şeylerdir. Cilveli kadın nasıl olur diye sorduğunuzda erkeklerin ilk aklına gelen detaylardan birisi de gizemdir. Dozunu kaçırmadan, erkeklerde hafif bir merak duygusu uyandırmak, erkeğin aklının sizden başka bir şeye çalışmayacağını gösteriyor.

Erkeğe dokunmaktan çekinmeyin

Temas kadın ve erkekler için çok önemlidir. Hoşlandığınız ve etkilendiğiniz biri ile normal bir sohbet esnasında bile ufak temaslar yaşanıyorsa, bu durum her iki tarafından içini kıpır kıpır yapacaktır. Cesur ve cilveli kadınlar temastan korkmaz. Gün içinde, normal ve sıradan konulardan konuşurken bile erkeğin omzuna ya da koluna dokunmak etkili bir cilve yöntemidir. Bu ufak adımlar erkeğin çok daha büyük hayaller kurmasına ve size olan bakışının değişmesine olanak sağlayacaktır. Cilveli kadın nasıl olur diye sorarsanız, her zaman cesur kadınlar olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments