in

istemeyen kadın nasıl davranır

Elbette her kadının farklı bir yapısı bulunuyor. Buna en büyük etken olarak yetiştiği çevre, aldığı eğitim, ailesi ve yaşadıkları görülüyor. Ancak her ne kadar kadınların yapısı ve kişiliği farklı olsa da aslında istemeyen ve sevmeyen kadınları anlamak hiç te o kadar zor olmuyor. istemeyen kadın nasıl davranır diye merak eden erkekler için çok önemli mesajlar kadınlar tarafından veriliyor. Burada yapılması gereken tek şey kadınları izlemek ve o mesajları anlamak oluyor.

istemeyen kadın nasıl davranır sorusunun yanıtı olarak bilimsel olarak ta kanıtlanmış olan bazı maddeler bulunuyor. istemeyen bir kadın bu davranışların birçoğunu göstermekten ve size bu mesajı vermekten hiç çekinmiyor. İşte o mesajları merak eden erkekler için istemen kadın davranışlarına bazı örnekler;

  • İstemeyen kadın öncelikli olarak huysuz olacaktır. Yaptığınız her davranış onun gözüne batacak ve sürekli olarak sizi suçlayacaktır. Siz ne kadar iyi davranırsanız davranın bunun kıymetini bilmeyecektir.
  • İstemeyen bir kadından hiçbir konuda destek göremezsiniz. Sizi seven bir kadın her şart ve koşulda sizin yanınızda olacak ve desteğini hiç esirgemeyecektir. Sürekli olarak sizi motive edecek ve mutlu olmanız için çabalayacaktır. Ancak istemeyen kadın bunun tam tersi bir davranış sergileyecektir. istemeyen kadın nasıl davranır diye merak edenler için en çok bilinen detay bu madde olacaktır.
  • İstemeyen bir kadın artık ‘biz’ diye yaptığı tüm konuşmaları ‘ben’ olarak yapmaya başlayacaktır. İleride yapacağı planlara sizi dahil etmeyecektir.
  • İstemeyen bir kadın artık sizinle ilgilenmeyi bırakacaktır. Giyiminizden planlarınıza, yaşantınızdan eşyalarınıza kadar hiçbir şeyle ilgilenmez. Kısacası sizinle ilgili hiçbir şey artık onun umurunda değildir.
  • Bugüne kadar her zaman sevgi ile görmezden geldiği tüm kusurlu yönlerinizi artık yüzünüze vurmaya başlayacaktır. İstemeyen bir kadına kusurlu tüm yönleriniz rahatsız edici gelecek ve bunları söylemekten çekinmeyecektir. Çünkü sizi kırmak onun için artık hiç te önemli değildir.
  • istemeyen kadın nasıl davranır diye merak edenler, bu kadınlar artık sizinle zaman geçirmek istemeyecektir. Arkadaşları ile yaptığı planlara sizi dahil etmeyecek, size ayırdığı zamanı sürekli olarak bahanelerle geçiştirecektir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments