in

Çocuğu olana ne denir

Hayatınızın en güzel ve en özel anlarından birisi de ailenize yeni bir üyenin katıldığı günlerdir. En sevdiğiniz yakınlarınız bir çocuk sahibi olduğunda bu gün sizin için de çok özel ve önemli olacaktır. Ve bu özel günde yaşadığınız mutluluğu ifade edebilmek ve anne ve babaya bu hislerinizi aktarabilmek için çok özel hediyeler ve sözler seçebilirsiniz. Yeni doğan bebekler için alınan hediyeler belirli olsa da çocuğu olana ne denir diye düşünmek sizi yoracaktır. Çünkü bu özel günleri ifade edebilecek güzel söz bulmak ve aralarından seçimler yapmak hayli zor olacaktır.

En yakınlarınız yeni bir bebek sahibi olduysa ve bu mutluluğu sizlerde paylaşmak istiyorsanız çocuğu olana ne denir diye bir araştırma yapabilirsiniz. Bu konuda daha önce söylenmiş farklı ve anlamlı birçok söz olduğunu göreceksiniz. İlk okuduğunuzda sizi en çok etkileyen ve çocuğu olan kişilerinde ruhuna dokunacağını düşündüğünüz en güzel sözler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Bu sözleri ya tek bir mesaj olarak iletebilirsiniz. Ya da özel bir hediyenin üzerine yazarak bu mutlu günde sizin de neler hissettiğinizi paylaşabilirsiniz.

Yeni doğan bebekler için en güzel sözler

Yeni doğan minik bir bebek için çok özel bir hediye aldıysanız ve bu hediye üzerine iliştirmek istediğiniz bir not arıyorsanız çocuğu olana ne denir diye bir araştırıma yapmanız yeterli olacaktır. Bugüne kadar söylenmiş olan en güzel sözlerden seçimler yaparak hediyelerinizi daha özel bir hale getirebilirsiniz. İşte çocuğu olana ne denir diye araştıranlar için en güzel sözler;

  • Hoş geldin Bebek anneciğin ve babacığınla sağlıklı huzurlu uzun ömrün olsun. Seni ne kadar sabırsızlıkla bekledik. Çok mutlu ettin bizleri.”
  • Gözünüz aydın, geçmiş olsun. Minik bebişinize sağlıklı, mutlu uzun bir ömür dilerim.”
  • Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi, anne ve babayı kutluyoruz.”
  • Bebeğinizin dünyaya gelişini kutlar sağlıklı uzun başarılı bir ömür dileriz.”
    Yeni anne ve babaya mutluluklar dilerim, kendinize ve ufaklığa iyi bakın.”
  • Küçücük atan bir kalp var artık yanınızda. Bu küçük kalbin, büyük huzur ve mutlulukla dolması dileğimle… İnşallah hayırlı bir evlat olur, tebrik ediyorum.”
  • Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisiyle anne ve babayı tebrik ediyorum.”
  • Hayatımızı renklendirdin. Nice sağlıklı mutlu huzurlu günler görmen dileğiyle. O minik gözlerinden öpüyorum.”
  • Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.”

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments