in

Deniz Kenarı Yazlık Ev Villa Modeli – Tasarımı

Massachusetts'te Bir Yazlık Kulübenin Dengeli Çağdaş Temyizi
Massachusetts'te Bir Yazlık Kulübenin Dengeli Çağdaş Temyizi

Kayalıklarda inşa edilmiş Doğal görünümlü yazlık ev, villa modeli, tek katlı ev tatil geçirmek için çok güzel bir ortamda. Oldukça doğal ve denizle iç içe bir tasarım. Huzurlu bir ev tarzı….

Massachusetts’teki Boston Limanı’nın kayalık kıyılarında bulunan harap bir kulübe yenilendi ve çarpıcı bir eve dönüştürüldü. Evin etrafındaki kayalık kıyıların doğal bir uzantısını oluşturan elle kesilmiş tarla taşlarıyla yeniden kaplanmış bir dış cepheye sahiptir. Ev, liman ve ufuk çizgisinin 180 derecelik dramatik manzarasına sahip iki katlı bir evdir.

Evin tasarımı, yüksek tavanlı ve tabandan tavana pencereleri olan bir kuleye sahip bir deniz feneri gibidir. Bu yazlık, tarihi New England mirasının “modern kitle oluşturma ile dengelendiği ancak geri çağrıldığı” çağdaş çatı formlarına sahiptir.

Evin içi modern, temiz çizgiler, ahşap döşeme ve eşsiz manzaralar sergiliyor. İç çok samimi ve rahatlatıcı. Dıştan kullanılan tarla taşı, güzel bir pencere duvarının, ötesindeki dış güverteye döküldüğü iç mekana sarılmıştır. Ayrıca rahat bir atmosfer yaratan, erişilebilir özel bir açık hava duşunun bulunduğu bir tuvalete sahiptir. 1-Summer-Cottage.jpg Massachusetts Yazlık yemek alanı merdiven deniz manzaralı balkon alan taş duvarını göster lightings Yaz Kulübesi Bu sevimli yazlık ev, VIF Studio tarafından tasarlanmıştır. Kulübenin, eksiksiz bir ağ bağlantısı ve tüm ev sistemlerinin uzaktan izlenmesi ve kontrolünü sağlamak için yapılandırıldığı söyleniyor. Ayrıca lüks, kullanılabilirlik ve dayanıklılık dengesini sağlamak için seçilen malzemeler ve armatürler kullandı. Bu mekandaki dengeyi ve lüksü evin hem dış hem de iç kısmında mutlaka görmüşsünüzdür.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ziyaretci
Ziyaretci
1 yıl önce

Çok güzeller