in

Dudak pigmentasyonu yaptıranlar

Estetik ve göz alıcı bir yüze sahip olmak isteyenler cerrahi ve medikal uygulamalar yaptırıyor.  Cerrahi uygulamalar bir nebze daha zorlayıcı ve zor iyileşen süreçlere sahip oluyor. Medical uygulamaları ise kolay uygulama yöntemleri ile kadın erkek demeden birçok yetişkinin tercihi oluyor. Yüzün en önemli bölümden birisi olan dudaklar dolgun ve canlı renklere sahip olduğunda estetik bir görüntüye ulaşıyor. Dudakların etkileyici bir görünüm elde edebilmesi için farklı medikal uygulamalar yapılıyor. Kolay işlem süreci ve hızlı iyileşme aşamaları sayesinde harika görünen dudaklara sahip olabilirsiniz. Bunun için en çok başvurulan yöntemlerden birisi olarak dudak pigmentasyonu biliniyor. Dudak pigmentasyonu yaptıranlar makyajsız ve doğal görünümlerinde bile etkileyici ve göz alıcı dudaklara sahip oluyor.

Dudak pigmentasyonu nedir

Dudak pigmentasyonu dudak renklendirme olarak biliniyor. Dudak kontörü ya da kalıcı dudak renklendirme işlemleri ile hem dudak şekli net olarak belirginleştiriliyor hem de dudak renklerine canlılık veriliyor. Bu uygulamayı çoğunlukla sürekli makyaj yapmak istemeyen ve doğal hallerinde solgun görünen dudaklarından şikayetçi olan kadınlar tercih ediyor. Dudak pigmentasyonu yaptıranlar dudaklarınızı daha canlı ve doğal gösterecek bir çözüm arıyorsanız bu yöntemi tercih etmenizi öneriyor.

Dudak pigmentasyonu nasıl yapılır

Dudak pigmentasyonu cerrahi bir işlem değildir. Bu uygulama belgeli ve sertifikalı çalışan güzellik merkezlerinde yapılabilmektedir. Dudak pigmentasyonu uygulamasının 3 farklı yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntem

  • Sadece dudak çizgisini belirginleştirmek isteyenler için,
  • Sadece kalıcı dudak renklendirme yaptırmak isteyenler için,
  • Hem dudak çerçevesini belirginleştirmek hem de kalıcı dudak renklendirmesini yaptırmak isteyenler

için uygulanmaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments