in

AnlamadımAnlamadım ÜzücüÜzücü

Durduk yere whatsapp tan engelleyen erkek

En önemli mesajlaşma yöntemlerinin başında whatsapp geliyor. Özellikle ikili ilişkilerde whatsapp çok önemli bir değer haline geldi. Sevgilinizle whatsapptan konuşmak, durumlarını takip etmek ve ayrıldığınızda bu iletişimi ne yöne taşıdığını görmek hep çok merak ediliyor. Özellikle ayrılık sonrası iletişimi devam ettirebilmek için önemli bir yol olan whatsapp tan engellenmeniz oldukça üzücü olabiliyor. Peki ayrılığın ardından, siz hiç iletişim kurmaya çalışmazken neden engelleniyor olabilirsiniz? Durduk yere whatsapp tan engelleyen erkek bunu hangi amaçla yapıyor olabilir. Elbette bunun bir nedeni olmalı. İşte durduk yere engelleniyor olmanızın nedenleri;

İçerik Tablosu

Size artık benim için bittin mesajı vermek için

Her insanın ayrılığa karşı verdiği tepkiler farklıdır. Ama artık biten ilişkilerin ardından tüm sosyal medya hesaplarından silmek ve engellemek genel bir adım haline geldi. Ayrılığında ardından siz bir adım atmıyorken bile durduk yere whatsapp tan engelleyen erkek size artık benim için bitti mesajı veriyor olabilir. Bu mesajın kendi için sağladığı önemli bir his daha vardır. O da bu adımla aslında kendi beyninde tamamen bitirmek ve ayrılığı ir adım daha kolaylaştırmak olacaktır.

Dikkat çekmek için

Durduk yere whatsapp tan engelleyen erkek aslında sizin dikkatinizi çekmek istiyor olabilir. Bu hareket sizde bir merak uyandıracaktır. Uzun bir süre düşünmenize neden olacaktır. Acaba neden engelledi, hayatında biri mi var, beni unuttu mu gibi sorular kafanızı bir süre meşgul edecektir. Belki bu engelleme üzerine bir hamle yaparak ona bunun nedenini sormanızı sağlayacaktır. Böylelikle durduk yere bir engel ile sizin tüm dikkatinizi üzerine toplamış olacaktır. Ve amacına ulaşmış olacaktır.

Artık hayatında yeni biri olduğu için

Durduk yere whatsapp tan engelleyen erkek aslında bu hareketi boşuna yapmamıştır. Bazı nedenleri sizin dikkatini çekme yönünde olsa da en acı ve üzücü ihtimallerden birisi de hayatında yeni birinin olma ihtimalidir. Yeni bir ilişkiye başlayan erkek sizi engelleyerek ona ulaşma ve yeni ilişkinin huzurunu kaçırmanızı ortadan kaldırmış olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments