in

Elseve Şampuan Kullananlar Ve Yorumları

Hemen hemen her evde kullanılan ve en çok bilinen şampuan markalarından birisi Elseve’dir. Birçok farklı ürün çeşidinin olduğu L’oreal Elseve arasından saçlarınız için en uygun olan ürünü bulabilir ve bu ürün ile saçlarınızın sağlık ve hacim kazanmasını sağlayabilirsiniz. Elseve şampuan kullananlar tüm ürün grupları ile ilgili oldukça olumlu ve gerçekçi yorumlar yapıyorlar. Sizlerde saçlarınıza iyi gelecek bir Elseve arıyorsanız bu yorumlardan yola çıkabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Seti

Elseve şampuan kullananlar tarafından en çok yorum yapılan Elseve şampuanların başında Dream Long serisi geliyor. Bu seri uzun saçları olanlar ve hızlı saç uzatmak isteyenler için satışa sunuluyor. İçerisinde Hint yağı, bitkisel keratin ve vitaminler barındıran bu şampuan saçlarınızı dipten uca onarıyor. Ve sağlıklı beslenen saçlarınız çok daha hızlı ve sağlıklı uzuyor.

Elseve Mucizevi Hindistan Cevizi Yağı Şampuanı

Sert ve kolay karışan ve zor açılan bir saç yapınız varsa Elseve mucizevi Hindistan cevizi yağı şampuanı tam size göre bir üründür. Saçlarınızı derinlemesine temizleyen bu ürün aynı zamanda saçlarınızı besleyerek muhteşem bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Elseve şampuan kullananlar yaptıkları yorumlarda bu ürünü kullandıklarında saçlarının çok daha kolay tarandığını, canlı ve ışıl ışıl olduğunu anlatıyor.

Elseve 3 Mucizevi Kil Şampuanı

Saçlarda kil mucizesini duymayanınız kalmamıştır. Kilin arındırıcı ve besleyici özelliği her saç tipine çok iyi gelmektedir. Bu nedenle şampuanlarda kil desteği mutlaka kullanılmaktadır. Elseve 3 mucizevi kil şampuanı özellikle sık yağlanan ve arınmaya ihtiyaç duyan saçlar için hazırlanmaktadır.

Elseve şampuan kullananlar beyaz, mavi ve yeşil kil içeriğinin sık yağlanan saçları hem çok iyi arındırdığını hem de kilin saçlarda bir ağırlık yapmadığını ifade ediyorlar. Bu ürünü kullananlar kilden kaynaklı bir ağırlığın aksine tüy gibi hafif ve hacimli saçlara sahip olduklarını anlatıyorlar.

Elseve Color-Vive Şampuan

Boyalı saçlar için en kaliteli ve sağlıklı şampuanı arayanlar için Elseve şampuan kullananlar bu ürünü öneriyor. Sahip olduğu form sayesinde boyalı saçların rengine uzun süre kalıcılık ve parlaklık verdiği söylenen Color-Vive şampuan saçlarınızın ışıltısını koruyor. Boyadan dolayı zarar görmüş olan saç dokusunu onarıcı bir etki ile saçları besliyor ve nemlendiriyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments