in

Mor Şampuan Kullananlar

MOR ŞAMPUAN KULLANANLAR

Mor şampuanlar saçlarda meydana gelebilecek istenmeyen yansımaları ortadan kaldırıyor. Mor Şampuan Kullananlar şampuanın saçta bulunan çiğ sarı rengi aldığından söz ediyor. Mor şampuanın özellikle sarı renkler üzerinde kalıcı ve tesir edici bir gücü vardır. Mor şampuan aynı zamanda silver şampuan olarak da biliniyor. Düzenli kullanımda özellikle sarı ve türevleri saçlarda mor şampuan saç rengini küllü bir tona eviriyor.

İçerik Tablosu

Açık Renkli Saçlar İçin Mor Şampuan

Mor şampuanı kalitesi anlayabilmek için dikkate alınması gereken bazı özellikler vardır. Yüksek kaliteli mor şampuan muhakkak açık renkte değil mat bir renkten oluşmalıdır. Satın alınmak istenen ürünün eğer test ürünleri varsa bir miktar test ürününden avucunuza sıkarak şampuanın rengini görebilirsiniz. Açık renklerden oluşan mor şampuanlar kaliteli değildir. Mor Şampuan Kullananlar genellikle sarı ve gümüş saç rengine sahip kişilerden oluşuyor. Sarı ve gri renkli saçlarda normal şampuanlar kullanıldığı takdirde bozulmalar meydana geliyor.

Mor Şampuan Nasıl Uygulanır?

Mor Şampuan Kullananlar kullanım esnasında bazı noktalara dikkat ediyor. Şampuanı kullanmadan önce saçın tamamının ıslatılması gerekiyor. Saçı yıkama esnasında ılık su kullanımı şampuandan daha fazla verim almanızı sağlayacaktır. Şampuan saçın her bölgesine yedirildikten sonra en az 2-3 dakika beklemek gerekiyor. Firmalar tarafından tavsiye edilen bekleme süresi 5 dakikadır. Boyalı ve bakır rengi saçlarda ise 15 dakikaya kadar beklemek kullanıcıların daha fazla verim almasını sağlıyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments