in

En Güzel Kedi isimleri ingilizce

Kediler evinizin neşe kaynağı olmayı başarmış oldukça keyifli canlılardır. Evcil hayvanlar için oldukça önemli olan isim doğru bir şekilde seçilmesi gerekir. Bazı kedi sahipleri farklı isimler arayışındadırlar. Özellikle de son zamanlarda kedi isimleri ingilizce çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Dünya üzerinde 7 binden fazla dil olduğunu düşünecek olursak aslında kedi sahiplerinin birçok isim seçme şansı vardır. Kedilerine genellikle İngilizce isim arayışında olan sahipler kulağa hoş gelme ve havalı duruşundan dolayı etkilenmektedir.

Kesi isimleri ingilizce olarak oldukça özgün yelpazeye sahiptir. Evinizde bulunan minik dostlarınız için güzel bir isim seçmek onların hakkıdır. Ayrıca İngilizce kelimelerin içerisinde bulunana harfler ve telaffuzlar da kedilerin dikkatini oldukça çeken bir ayrıntıdır. Ayrıca kedilerin hassas kulakları İngilizce isimlere çok daha duyarlıdır. Sizleri anında anlayarak karşılık verirler.

İngilizce Erkek Kedi İsimleri Neler Olabilir?

Kedi isimleri ingilizce yelpazede oldukça geniştir eğer erkek bir kediye sahipseniz sizler için güzel isim önerilerimiz bekliyor. “Romeo” ismi eminim ki erkek kedinize oldukça yakışacaktır. Özellikle de aşkı ve tutkuyu çağrıştıran bu isim kedinizle aranızda güzel bir bağ kurmanıza yardımcı olacaktır. “Prince” ise Türkçe anlamı prens demektir. Kedinize asil bir hava katmakla birlikte genellikle bu isme sahip olan kedilere sakinlik de kazandırır. Hani derler ya insan ismiyle yaşar aslında kediler de öyledir. Bazı sahipler “King” yanı Türkçe Kral anlamına gelen bu ismi de oldukça tercih etmektedir. Ancak unutmayın ki kediniz size biraz zor itaat edecektir. Hatta siz onun kölesi olabilirsiniz.

İngilizce Dişi Kedi İsimleri Nelerdir?

Dişi bir kediye sahipseniz eğer oldukça tutkulu ve eğlenceli kedi isimleri ingilizce olmak üzere vardır. Bunlardan biri de “Mia” dır. Çok sık rastlanan ve hatta İngilizce, İtalyanca dillerinin karışımı olarak karşınıza çıkar. Genellikle “Romeo” erkek kedi isminde olduğu gibi tutkulu anlamına gelmektedir. Kedinize bağımlıysanız ve o da size bir o kadar düşkünse oldukça yakışan bir isim olacaktır. Maya, Cindy, Queen, Diamond gibi isimlerde çok fazla kullanılmakla birlikte farklı isim tercihleri de bulunmaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments