in ,

En Güzel Kedi İsimleri Nelerdir, Nasıl Seçilir

Dönem dönem her birimiz bir kedi sahiplenmek isteriz ya da sokakta gördüğümüz kedilerden birine karşı büyük bir sempati duyarız. Çünkü kediler gerçekten oldukça sevimli canlılardır. Özellikle yavruluk halleri insanın içini ısıtacak cinstendir. Kediler oldukça güzel hayvanlardır ve onlarla beraber yaşamakta insanlara psikolojik anlamda oldukça büyük yararlar sağlamaktadır. Bu yüzden çoğunlukla kedilerle İsteyen insanlar hayata daha pozitif bakarlar. Bu kapsamda kedi sahiplenen insan sayısı da giderek artmaktadır. Bu yüzden de her birimiz en güzel kedi isimleri hakkında bilgi edinmeye çalışırız.

Kedimize en güzel kedi isimleri arasından bir seçim yapmak zaten hepimizin arzu ettiği şeyin ta kendisidir. Diğer yandan kedilerimize isim verirken onların fiziksel özelliklerine dikkat eder buna göre bir seçim yapmaya da oldukça meyilli oluruz.

Kedi İsimleri Örnekleri

Kedi isimleri seçerken dikkat etmemiz gerekenlerden biri en güzel kedi isimleri arasından seçim yapmak olmasının yanı sıra ayrıca kedimizin cinsiyetine göre seçim yapmamızda oldukça önemli bir etkendir bu kapsamda dişe olan kedilerimiz için uygun onlarca isim bulunmaktadır. Bu isimlere örnek olarak da Tarçın, Mızmız, Ela, Prenses Mina, Dolly, Popi, Jelibon, Zuzu, Fiko, Sufle,  Sonya,  Silver, Zuzu  gibi Seçenekler de bulunmaktadır.

Erkek kedi isimleri için örnek göstermek gerekirse, bunlar içinde badem, şanslı, Gece, Raif, Victor, Bekir, Tekir, Bıdık, Kral, Romeo, Ares gibi isimler şu an popüler olarak kullanılan isimler arasında yer almaktadır.

Kedi İsimleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kedi isimleri konusunda seçim yaparken en güzel kedi isimleri arasından bir tercih yapmanın yanı sıra dikkat etmeniz gereken bazı özel durumlarda vardır. Mesela kendinize çok sevdiğiniz birinin ismini vermeniz aslında doğru bir davranış değildir. Çünkü sonradan o sevdiğiniz kişiyle aranız açıldığında kedinize bu şekilde seslendiğinizde, durum sizin için pek hoş olmayacaktır.

Diğer yandan kedimizin isminin bir anlamının olması da oldukça önemlidir. İsim seçimleri yaparken kaba bir tercihte bulunmamak ve kedinin kolay bir şekilde anlayabileceği kadar kısa kolay telaffuz edilecek bir isim olması da önemlidir. Kedinizin özelliklerini yansıtması da bu bakımda onun için daha anlamlı olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments