in

AnlamadımAnlamadım

Engeli Kaldıran Erkek Neden Yazmaz?

Engeli Kaldıran Erkek Neden Yazmaz?

İlişkiler içerisinde belirli dönemlerde sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunlar sonrasında da her birimizin tanık olduğu aşamalardan biri bilindik. Sosyal medya uygulamalarından ve sohbet uygulamalarından engellemek. Bu bir dönem yaşanıyor ki gerçekten de oldukça can sıkıcı bir aşama. Peki, sonrasında engeli kaldıran erkek neden yazmaz?

İçerik Tablosu

Bu aslında görüldüğü gibi olumsuz bir durum değil. Erkeğin engeli kaldırması başlı başına pozitif bir durum. Çünkü bu var olan sinirinin ya da buna benzer durumun yok olması anlamına geliyor. Bu yüzden de yüzünüzü güldürebilecek seçeneklerden biri. Ama engeli kaldıran erkek neden yazmaz diye sorarsanız bunda da bir sorun yok. Erkekler bunu dönüşü sizin sağlamanız için yapabilir.

Erkeklerin Engeli Kaldırması Ve Yazmaması Ne Anlama Geliyor?

Engeli kaldıran erkek neden yazmaz diye baktığımızda olumlu da olumsuz da olabilir. Çünkü erkekler, bunu sadece eskiyi sildikleri için de yapabilirler. Ya da engeli kaldırıp sizin yazmanızı bekledikleri için de olabilir.

Böyle durumlar içerisinde de aslında nedeni de tamamen diğer davranışlarına bağlıdır. Güncel durumlarınızdan, son temaslarınızdan ne demek istediğini anlamanız kolaydır. Ayrıca karşınızdaki kişiyi tanıyorsanız, ne demek istediğini çok rahat şekilde anlarsınız. Bu durum sizi sevindirebileceği gibi üzebilir de. Bunu anlamak tamamen size kalıyor. İsterseniz, başka yolu yoksa mesaj atarak da bunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bazen sonucu kabullenerek cesaretli olmak önemlidir.

Erkekler Neden Engeli Kaldırıp Sessiz Kalır?

Engeliniz kaldırıldığında göreceğiniz seçenek, kesinlikle sizinle bağlantılıdır. Ya size olan duyguları bitmiştir. Artık engelli kalmanıza dahi gerek kalmadığını düşünüyordur. Eğer durum böyle değilse, sadece sizi özelmiş de olabilir. Ki sizi özlemiş olması, gerçekten de önemlidir. Sizin duygularınız da bu yöndeyse yeniden deneme şansı dahi bulabilirsiniz.

İlişkilerinizin sonlandırılma şekli de bu açıdan önemlidir. Yani belirli anlamlara gelebilir ki sorunsuz şekilde temas kurabilmeniz için de yapabilirsiniz. O yazmıyorsa, sizin yazmanız yeterlidir. Eğer bu sorunun cevabını hiçbir şekilde bulamıyorsanız, sorunun üzerine gidebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye değer veriyorsanız elbette bunun için değecektir. Yapılanlar, yapılmayanlar kadar can yakmaz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments