in

ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika SevdimSevdim ÜzücüÜzücü SevmedimSevmedim AnlamadımAnlamadım

ERKEĞİN SEVDİĞİNİ ANLAMAK İÇİN SORULACAK SORULAR

ERKEĞİN SEVDİĞİNİ ANLAMAK İÇİN SORULACAK SORULAR

İlişkide olduğumuz erkeği ne kadar çok seversek sevelim, herkes dönem dönem sevildiğinden emin olmadığı zamanlar geçiriyor olabilir. Bu durumda ilişkinizde karşı tarafla aranızı bozacak hamleler yapmak hiçbir zaman iyi bir seçenek olmayacaktır. Her zaman ilişkide olduğunuz erkeğin size karşı duyduğu sevgiyi ölçmek için sorulabilecek sorular, ilişkide size verdiği değeri gösterecek cevaplar olacaktır. Eğer siz de bir erkeğin sizi sevip sevmediğini öğrenmek istiyorsanız ona aşağıda sizin için derlemiş olduğumuz soruları sorabilirsiniz.

  • Eğer ben hayatınızda olmasaydım şu an ne yapıyor olurdun?

Erkek arkadaşınız bu soruya sizinleyken yapamadığı ama yapmak istediği şeylerle cevap veriyorsa, ilişkinizi gözden geçirmekte fayda olacaktır.

  • Benimle neden birliktesin?

Bu soruya verilebilecek net bir cevap her zaman bulunmasa da, sizin beklentilerinizi karşılayacak ölçüde bir cevap gelmesi gerekir.

  • Bende hoşlanmadığın şeyler nelerdir?

Eğer karşı tarafın bu konuda size sıralayacağı çok fazla özellik olursa, kendinizde törpülemeniz veya törpülemek istemiyorsanız ilişkinizde düşünmeniz gereken konular olabilir.

  • İlişkimizde neyin eksik olduğunu düşünüyorsun?

Karşı tarafın bu soruya vereceği cevap sizin için oldukça net olacaktır aslında. Eğer erkek arkadaşınız sevginin, saygının, tutkunun eksik olduğunu düşünüyorsa o ilişkide bulunarak kendinizi yıpratmayın.

  • Seni sevdiğime inanıyor musun?

Erkek arkadaşınız başta sizin onu sevdiğinize inanmıyorsa, size karşı büyük bir sevgi beslemesi çok da mümkün olmayacaktır.

  • Hiç beni hayal ediyor musun?

Aslında bir erkeğin ilişkide olduğu kadını hayal etmesi ona karşı duyduğu arzunun ve tutkunun göstergesidir. Yoğun bir tutkunun olduğu yerde mutlaka sevgi de vardır.

  • Seni sıktığım zamanlar oluyor mu?

Eğer erkek arkadaşınız bu konuda size dürüst bir cevap verirse, bu konu üzerinden tartışıp ilişkinizde geliştirmeniz gereken konuları geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  • En güzel fiziksel özelliğim nedir?

Bu aslında biraz yüzeysel bir konu gibi gözükse de, karşı tarafın size karşı duyduğu ilgiyi ve tutkuyu açığa çıkaracak bir soru olacaktır.

  • Geleceğinde bana da yer var mı?

Hiç kimse, sevdiği insandan ayrı bir gelecek hayali kuramaz. Eğer geleceğine sizi dahil etmiyorsa ve bu konuda çeşitli bahaneler üretiyorsa muhtemelen size karşı duyduğu his sevgi değildir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments