in

Erkek kanka ile konuşulacak konular

Kim demiş kadınlarla erkeklerden kanka olmaz diye. Kadınlarla kadınların, ya da erkeklerle erkeklerin arkadaşlıklarından çok daha uzun kalıcı dostluklar bir erkek ve kadın arasında kurulabilir. Hiçbir kıskançlık olmadan, aynı cins olmanın vermiş olduğu bir çekişme yaşanmadan erkek kankalarınızla çok mutlu olabilirsiniz. Eğer erkek kanka ile konuşulacak konular açısından da şüpheleriniz varsa rahat olmanızı öneriyoruz. Ve varsa etrafınızda kanka olabileceğiniz özelliklerde bir erkek arkadaşınız, bir an önce aradaki irtibatı güçlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Erkek kanka ile konuşulacak konular neler olur diye düşünüyorsanız, aslında buna çok kafa yormanıza gerek kalmıyor. Çünkü bir erkekle bir kadın kanka olduğunda, aynı hemcinslerinizle olduğu gibi her konuda konuşalabilyorsunuz. Çünkü kankalık bunu gerektiriyor.

Erkek kanka ile konuşulacak konular bulamayız, o yüzden ben erkek kanka istemiyorum diyen kadınlar için bir de uyarımız olacak. Erkek kankalarla, eğer gerçekten kankalık düzeyine ulaşabildiyseniz her konuyu konulabilirsiniz. Bir kız arkadaştan daha farklı bakış açısı ve erkek mantığı ile her tür konuda sizlerin yanında olacaktır. Böylece sizler de tüm konulara hem kadın mantığı ile bakabileceksiniz. Hem de erkek kankalarınızın fikirlerinden yola çıkarak bir süre sonra erkeklerin nasıl düşündüğünü anlayabileceksiniz.

Erkek kankaya sorulacak sorular

Erkek kanka ile konuşulacak konular için bir kısıtlama olmadığından emin olabilirsiniz. Bir kadın olarak erkeklerle ne tür konular konuşup konuşamayacağınız sizin ilgi alanlarınıza da bağlı olacaktır.

Mesela siz bir kadın olarak futbola, konsol oyunlarına, arabalara meraklıysanız, erkek bir kanka ile çok iyi anlaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ya da etrafınızda naif ve sakin bir erkek profili varsa, onun size çok yakın bir dost ve kanka olabileceğini değerlendirebilirsiniz. Her ne kadar cinsiyetleriniz farklı olsa da, erkek kanka ile konuşulacak konular saymakla bitmiyor.

Erkek kanka ile konuşulacak konular kadar onlara sorulacak sorular da bir o kadar önemlidir. Kankalığınızın düzeyine bağlı olarak erkeklerle yaşadığınız ilişiklere dair, ailenizle yaşadığınız sorunlara dair, ya da kız arkadaşlarınızla aranızdaki çekişmelere dair her şeyi erkek kankanıza sorabilirsiniz. Tüm konulara bir de erkek gözünden nasıl bakıldığını anlamak sizlere büyük bir artı sağlayacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments