in

Kanka mı sevgili mi önemli, hangisini seçersin

Hayatınızdaki en önemli iki insandan bahsedelim. Birisi yanında kendinizi hep çok rahat hissettiğiniz ve her derdinizi rahatlıkla paylaşabildiğiniz kankanız, diğeri de kalbinizin çarpmasına neden olan sevgiliniz.. Eğer bir seçim yapmak durumunda kalsanız sizler için önemli olan hangisi? Kanka mı sevgili mi?

Kanka mı sevgili mi sorusuna maruz kalabilmek için öncelikle gerçekten sevgilinize değer bir kankanızın olması gerekiyor. Çünkü birçok insan için öncelik sevgilileri oluyor. Eğer sevgilinizle kankanız arasında bir ikilemde kaldıysanız demek ki çok değer verdiğiniz bir kankaya sahipsiniz demektir.

Kanka mı sevgili mi sorusunun sevabı elbette herkes için farklı olabiliyor. Bir de bu farklılık bazen cinsiyete de bağlı olabiliyor. Çoğunlukla bakıldığında erkeklerin büyük bir kısmı bu soruya kanka derken, kadınların daha çok sevgili olarak yanıtladığı görülüyor. Bu da kadınların daha duygusal ve aşka ağır basan taraf olduğuna bağlanıyor.

Kanka mı sevgili mi diye sorulduğunda ne yapmalısınız

Kanka mı sevgili mi sorusu ile karşı karşıya kalma durumları yaşayabilirsiniz. Bir akşam program yapmak istediğinizde bu akşamı kankanızla mı yoksa sevgilinizle mi geçirmek istediğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ya da aynı gün ve saatte kankanız da sevgiliniz de sizinle zaman geçirmek istediğinde, hangisini seçeceğiniz konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz. Bu oldukça zor bir durum olacaktır. Ve bu tür durumlarda ota yolu bulmak ve idareci olmak sizleri her zaman kazançlı çıkaracaktır.

Kanka mı sevgili mi durumu ile karşı karşıya kaldığınızda sizlere verilecek en akılcı çözüm elbette kankanızı ve sevgilinizi arkadaş yapmanız olacaktır. Yani sevgiliniz ve kankanız çok iyi anlaştıkları taktirde bu tür sorunları yaşama durumunuz yarı yarıya düşecektir. Kalan kısım için durumu idare etmeniz daha kolay olacaktır.

Eğer kankanız ve sevgiliniz bir birinden haz etmeyen iki kişilik ise işte o zaman durumunuz çok zor olacaktır. Hele bir de ikisinden birinde kıskançlık ve trip duyguları yüksekse vay geldi halinize. Her yaptığınız seçimde birinden birini mutlaka kırıyor ya da küstürüyor olacaksınız.

Kanka mı sevgili mi diyorsanız, bu seçimi kalbinize bırakın. O hangisini söylüyorsa o gün tercihinizi ondan yana kullanın.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments