in

Erkekler ağlayan kadın hakkında ne düşünür

Kadın ve erkek ilişkilerinde oldukça karmaşık olan ve net bir cevabı bulunmayan sorulardan birisi de şudur; Erkekler ağlayan kadın hakkında ne düşünür?

Elbette bu durum karşınızdaki erkeğin yapısına ve kişiliğine bağlı olan bir durumdur. Ancak maalesef çoğunlukla bilinen bir gerçek vardır ki, o da erkeklerin ağlayan kadınlardan hiç haz etmediğidir.

Kadınlar her zaman erkeklere göre çok daha duygusal bir yapıdadır. Bir de bazı kadınlar vardır ki, gözyaşları onların en önemli silahlarıdır. İkili ilişkilerde eğer karşınızdaki erkek hassas yapıda ve merhametliyse kadınların işi aslında oldukça kolaydır. Küçük birkaç ağlama numarası ile erkeklere istediğiniz her şeyi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Ama bir de ağlamaktan hiç haz etmeyen erkek grubu vardır. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz bu gruba dahil bir erkekse işte o zaman bu silahınızı kullanmanız her zaman sizin aleyhinize olacaktır.

Erkekler ağlayan kadın hakkında ne düşünür diye merak eden kadınlar öncelikle karışınızdaki erkeğin nasıl bir yapıda olduğunu çok iyi analiz etmelisiniz. Önce birkaç deneme yaparak sevgilinizin bu durumda nabzını ölçebilirsiniz. Ancak burada çok önemli bir unsur bulunuyor. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz ağlamanıza dayanamıyorsa, bu silahı uzun süreli ve etkin bir şekilde kullanabilmeniz için tadında hamleler yapmalısınız. Her şeyin çoğu zarar düşüncesi ile hareket etmelisiniz. Her şeye ağladığınızda artık bir süre sonra bunun etkisini yitireceğiniz göz ardı etmeyin. Sadece gerçekten önemli durumlarda bu silahı kullandığınızda çok daha etkileyici olacaksınız.

Ağlayan kadınlar güçsüz bir imaj mı çiziyor?

Ağlamak bazı durumlarda kadınların önemli bir silahı olsa da aslında bir taraftan önemli bazı eksikliklere de neden oluyor. Bazı kadınlar merhametli ve iyi yürekli sevgililerine istediklerini yaptırabilmek için ağlama silahını kullansalar da aslında güç sahibi olan erkekler bu durumdan pek haz etmiyor. Kendileri için ağlamak bir zayıflık olduğu için karşılarındaki kadında da bu zayıflığı görmek onları rahatsız ediyor.

Erkekler ağlayan kadın hakkında ne düşünür diye merak edenler için aslında yeni nesil kadınlar için ağlamak kötü bir imaj oluyor. Kadının fendi erkeği yendi dediğimiz son yıllarda kadın erkek eşitliğinden bahsederken ağlayan kadınlar güçsüz imajları ile erkeklerin onlar hakkında olumsuz düşünmesine neden oluyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments