in

Evli mutsuz erkek nasıl davranır

Her çift çok büyük hayallerle evlenir. Çoğunlukla büyük bir aşkın sonunda olan evlilikler bir süre sonra büyüsünü kaybedebilir. Eşini çok severek evlenen bir erkek bir süre sonra umduğu ya da hayal ettiği gibi bir hayata sahip olamayabilir ve mutsuzlaşır. Ya da zaten evlendiği andan itibaren eşini sevmeyen bir erkek o evliliğin başından itibaren mutsuz olacaktır. Peki evli mutsuz erkek nasıl davranır? Bunu anlamanın birçok yolu vardır. İşte o detaylar;

Mutsuzluğunu dile döken evli erkekler

Her insanın karakteri farklıdır. Kimi yaşadığı her şeyi içinde yaşarken ve bunu sadece hareketlerine yansıtırken kimisi de bazen kırıcı sözlerle dile dökebilmektedir. Evli mutsuz erkek nasıl davranır diye merak edenler için de bu karakter kısmı oldukça önemlidir. Bazı evli ve mutsuz erkekler bu durumlarını her fırsatta sözlerine yansıtırlar. Kimi zaman eşlerine ancak çoğunlukla kendi yakın çevrelerine bu mutsuzluktan bahsederler. Eğer eşinizin ailesinde ya da arkadaşları arasında size de yakın olan birileri varsa onun bu durumunu bu kişilerden öğrenebilirsiniz. Kendi ailesine ya da arkadaşlarına sürekli olarak evliliğinde mutsuz olduğunu anlatacaktır.

Mutsuzluğunu hareketlerine yansıtan evli erkekler

Eşiniz sizinle paylaştığı yaşamdan mutsuz ise ve sizi kırmamak adına bunu dile getirmiyorsa onu hareketlerine bakarak kolaylıkla anlayabilirsiniz. Mutsuz bir erkek kendini her an belli edecektir. Onunla tanıştığınızda sahip olduğu yaşam enerjisi artık ev içinde kalmadıysa eşiniz mutsuz demektir. Gün içerisinde iş yerinde, kendi arkadaş ortamlarında ya da ailesi ile eğlenceli bir adam olan eşiniz, sizinle yaşadığı evde modu düşük bir hal alıyorsa bu durumda şapkanızı alıp önünüze düşünmelisiniz.

Evli mutsuz erkek nasıl davranır diye merak eden kadınlar onu biraz gözlemlemeniz yeterli olacaktır. Sizi kırmamak adına bazı şeyleri zorla yapıyorsa bu onu hep çok mutsuz edecektir. Sizin planladığınız bir davete ya da sosyal ortama sizi kırmamak adına geliyor olması onun mutlu olduğu anlamına gelmeyecektir. Tüm organizasyon boyunca onun mutsuzluğunu ve bunu zorla yaptığını hareketlerinden anlayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments