in

SevdimSevdim SevmedimSevmedim

seni isteyen erkek nasıl davranır

Her duygu karşılıklı olduğunda güzeldir. Özellikle aşk ilişkilerinde hissettiğiniz her duygunun karşılıklı olması sizi mutlu edecektir. Çok etkilendiğiniz hatta aşık olduğunuz bir erkeğinde size karşı aynı duygular içerisinde olduğunu düşünsenize. Peki bunu anlayabilmek için neler yapabilirsiniz. Bir erkekten çok hoşlanıyorsunuz diyelim. Onun size karşı neler hissettiğini nasıl anlarsınız. Kısacası seni isteyen erkek nasıl davranır? İşte bu konuda erkekleri ele veren o davranışlar;

İçerik Tablosu

Sürekli seninle ilgilenir

Bir kızı etkilemek hiç te kolay değildir. Hele de bir erkek o kızdan çok hoşlanıyorsa onu elde etmek ve kandırabilmek için her şeyi yapacaktır. Yapacakları arasında ilk sırada yer alan ise size karşı aşırı ilgili olmasıdır. Seni isteyen erkek nasıl davranır diye merak ediyorsan sana karşı olan ilgisini ölçebilirsin. Her ortamda ve her fırsatta seninle ilgilenen, istediklerini hemen yerine getirmeye çalışan bir erkek seni istiyor ve seni kandırmaya çalışıyordur.

Kendinden ödün verir

Erkekler ikili ilişkilerden kendilerinden taviz vermeyi pek sevmezler. Kadınlar her zaman daha fedakar ve verici olurken erkekler kendi yaşam tarzlarından ve isteklerinden pek te vazgeçmezler. Ancak karşında seni gerçekten çok isteyen bir erkek varsa burada durum biraz değişecektir. Seni isteyen erkek nasıl davranır diye merak edenler erkeğin kendinden ödün verip vermediğine bakmalısınız. Siz talep etmediğiniz halde kendiliğinden bazı fedakarlıklar yapan bir erkek sizi istiyor demektir.

İmalı bakışlarını senden alamaz

Seni isteyen erkek nasıl davranır diye merak ediyorsanız onu ele veren en önemli şey elbette bakışları olacaktır. İstekli ve arzulu bir erkek bunu bakışlarına yansıtacaktır. Sizi bu istek ve arzu ile göz hapsine alacak ve her yerde her hareketinizi özenle takip ediyor olacaktır.

Sana dokunmak için fırsat yaratır

Seni isteyen bir erkek her fırsatta seninle temasa geçecektir. Sürekli sana dokunarak içinde olan bu istek ve arzuyu dışa vuracaktır. Seninle konuşurken, sıradan şeyler anlatırken bile hem dokunuşları hem de bakışları ile sana seni ne kadar istediğini çok açık bir şekilde anlatacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments