in

Flörte iyi geceler mesajı

Flört duygusal anlamda oynana çok keyifli bir oyundur aslında. Karşınızdaki insana onu beğendiğinizi hissettiren bu oyunun bazı kuralları vardır. Öncelikli kural flört ettiğiniz kişiye karşı her zaman nazik olmanız gerektiğidir. Eğer bir ilişki başlayacaksa flört döneminde göstermiş olduğunuz incelikler ve nezaket bu ilişkinin başlayıp başlamayacağının da en önemli göstergesidir. Ve flört eden kişilerin arasında kullandıkları en güçlü silah mesajlaşmalardır. Flörtün en keyifli süreçlerinden birisi olan mesajlaşmalarda tam bir flörtöz olduğunuzda karşınızdaki insanın kalbini çok daha hızlı çalabilir ve onun sevgiliniz olmasını sağlayabilirsiniz. Flört mesajları olarak ta en etkili olan mesajlar flörte iyi geceler mesajı hamlesidir. Çünkü geceleri insanların duyguları hep daha zayıf ve korunaksızdır. Flörtünüze atacağınız en doğru iyi geceler mesajı onun yönünün size dönmesini sağlayacaktır.

İlişkilerde her ne kadar günaydın mesajlarına da büyük bir ilgi olsa da en etkileyici olan mesajlar hep iyi geceler mesajlarıdır. Flörtünüz uykuya dalmadan onun aklına kendinizi sokmak ve sizi gecenin tüm sakinliğinde ve huzurunda düşünüyor olması oldukça anlamlı bir adım olacaktır. Bunun için flört ederken kesinlikle flörte iyi geceler mesajı atmayı ihmal etmemelisiniz. Ve her gece duygularınızı en doğru şekilde ifade edebileceğiniz, asla ileri gitmeden her zaman ölçülü iyi geceler mesajı ile flörtünüzün ruhuna dokunabilirsiniz.

En özel ve flörtöz iyi geceler mesajları

Flörtünüze atacağınız bir iyi geceler mesajı, bu flörtün gidiş yönünü belirleyen en önemli dinamiklerdendir. Her gece on düşündüğünüzü göstermenin en güzel yolu çok sade ve ruha dokunan bir iyi geceler mesajı olacaktır. Flörte iyi geceler mesajı atmak için her gece farklı bir mesaj bulmakta zorlanıyorsanız size bazı alternatifler sunalım. Flörtünüzün uyku saatine yakın attığınız bu özel mesajlar onun uykusunda bile tüm geceyi sizi düşünerek geçirmesini sağlayacaktır.

İşte flörte iyi geceler mesajı için seçebileceğiniz bazı alternatifler;

  • Gece bitiyor sen başlıyorsun. İyi geceler.
  • İçinde sen olmayınca artık rüyalarım hep eksik kalıyor. İyi geceler.
  • Sana iyi geceler diliyorum. Umarım bir gün birlikte uyuma şansımız olur ve bunları sana anlatma şansım olur.
  • Sabaha kadar bekleyebileceğimiz sanmıyorum. Çünkü seninle konuşmayı özlüyorum. Gece benim için sensiz bir boşluk artık. İyi geceler.
  • Yarın seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler.
  • Gece benim için uzun. Yarını ve seni nasıl gülümsetebileceğimi düşünüyorum. İyi geceler.
  • Her gün bana sana aşık olabilmem için daha fazla sebep veriyorsun. İyi geceler.

Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
mehtap
mehtap
2 yıl önce

güzel mesajlar ama daha çok olsaydı daha iyi olurdu her gece birini yazsam 10 güne biter aklıma yeni şeylerde gelmiyor 😀

neriman
neriman
2 yıl önce

Bu mesajın peşine birde günaydın mesaj listesi lazım 😀 hadi bunları yazdık sabah kalkınca ne yazacam:S

damla
damla
2 yıl önce

rüyanda beni gör sabahta ilk bana mesaj yaz 😀