in

Gizli Numaradan Mesaj Atma

GİZLİ NUMARADAN MESAJ ATMA

Cep telefonların kullanılmaya başlanmasından 2000’li yıllara kadar Gizli Numaradan Mesaj Atma birçok operatörde gerçekleşebilecek bir işlemdi. Serbest bir şekilde farklı operatörlerdeki hat sahipleri numaralarını gizleyerek istediği gibi SMS gönderebiliyordu. Birçok kişinin bu durumu kötüye kullanması ile operatörler gizli numaradan SMS gönderme işlemini askıya aldı. Artık hiçbir operatör üzerinden direkt olarak gizli mesaj gönderme hizmeti bulunmuyor.

İçerik Tablosu

Gizli Numaradan Nasıl Mesaj Atabilirim?

Her ne kadar operatörler üzerinden direkt olarak Gizli Numaradan Mesaj Atma özelliği bulunmasa da çeşitli yöntemler ile gizli mesaj gönderebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere bu şekilde gizli mesaj gönderme hizmeti veren çeşitli internet siteleri bulunuyor. Ücretsiz gizli SMS gönderme hizmeti bulunan bir internet sitesinden istediğiniz numaraya mesaj gönderebilirsiniz. Gizli numaradan mesaj gönderme hizmetini kullanacağınız internet sitesini araştırmanızı tavsiye ederiz.

Gizli Numaradan Mesaj Göndermek Ücretli Mi?

Operatörler üzerinden Gizli Numaradan Mesaj Atma özelliği kullanıldığı zamanlarda kullanıcılar kendi operatörleri üzerinden SMS ücretlendirmesine tabi tutuluyordu. İnternet siteleri üzerinden gizli numaradan mesaj göndermek isterseniz bu şekilde hizmet veren bir siteden faydalanmanız gerekiyor. Bu işlem için bazı internet siteleri ücret talep ederken bazı internet sitelerinde ücretsiz bir şekilde mesaj göndermenize olanak tanıyor. Yaşanabilecek olumsuz durumları göz önünde bulundurmak için mesaj servisinin alınacağı internet sitesi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments