in

GÜNDE 1000 KALORİ NASIL ALINIR?

GÜNDE 1000 KALORİ NASIL ALINIR?

Son dönemlerin en can alıcı konusu kilo vermek ve güzel bir fiziğe kavuşmak. Bilindiği üzere kilo vermek, sağlıklı bir yaşam döngüsü tutturmak, forma kavuşmak çok önemli olduğu gibi bazı kişiler için de kilo almak bu denli önemli. En başında sadece kilo almak değil, sağlıklı kilo almak dikkate alınması gereken ve araştırılan konulardandır.  Bir günde sağlıklı olarak 1000 kalori mi almak istiyorsunuz? İşte cevabı!

İçerik Tablosu

Genellikle vücut alışmadan hemen 1000 kalori almak pek mümkün değildir. Vücudu alıştırarak yavaş yavaş ilerlemek daha mümkündür. Kilo almaya gramlar halinde başlayıp bunu daha sonra kiloya döndürebilirsiniz. Bu yüzden bu sürece sabırlı ve pes etmeyecek şekilde yaklaşmanız önerilir.

GÜNDE 1000 KALORİ ALMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?

En bilinen ve en etkili yöntem aslında düzenli diyetlerdir. İstediğiniz herhangi bir diyetisyenden size bir liste hazırlamasını isteyerek kilo alma konusunda kendinize yardım bulabilirsiniz. Diyetisyene gitmeyi tercih etmeyenler için de kendisine en uygun diyeti internet üzerinden bulabilen kişiler de mevcut. Kendinize uygun, çeşitli ve ücretsiz diyet listelerine ulaşmak artık çok kolay.

NE TAVSİYE EDİLİR?

 Yediğiniz öğün sayısını arttırmakla işe başlayabilirsiniz. Günde 3 öğün yiyen birinin mutlaka bu öğün sayını 6 yapması gerekmektedir. Normalde yediğiniz öğün sayısından hep 3 öğün fazla yemeye özen gösterin. Her zaman kalorisi daha yüksek yiyecekler tercih edin. Kalorisi yüksek yiyecek ile sağlıksız ve yağ oranı yüksek yiyecekler arasında fark vardır bu süreçte bunu göz ardı etmemeye özen gösterin. İlk başlarda çok tıkandığınızı ve bir noktadan sonra yiyemeyeceğinizi hissedeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Lütfen olmayacak diye düşünmeyin. Yavaş yavaş ve dikkatli ilerledikten sonra vücudunuzun da size ayak uydurmaya başladığını göreceksiniz!

SPOR VE SHAKELER SİZİN DOSTUNUZ!

Bakıldığında spor genelde kilo vermek için yapılıyor olsa da kilo almak isteyen birçok kişinin tercih ettiği yorucu ama etkili yöntemler arasında yer alıyor. Doğru bir spor programıyla kilo alımınızı hızlandırabilir ve sağlıklı bir kilo alımı sonucu elde edebilirsiniz. Bu spor maceranızı shake tüketimi ile taçlandırıp günde 1000 kalori alımı konusunda başarılı olabilirsiniz!

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments