in

SevmedimSevmedim AnlamadımAnlamadım ÜzücüÜzücü

Gururlu Erkek Geri Döner mi, Gruru Kırılan Erkek Geri Döner mi ?

Aşk ilişkilerinde partnerler arasından yaşanan birçok sorun mevcuttur. Aşk ilişkisi içerisinde yer alan tartışmaların büyüyüp ayrılıklara neden olabileceği de aşikardır. Bunun yanı sıra erkek partner gururlu ve sizi rahatsız etmek istemeyeceğinden dolayı böyle durumlarda ayrılıkların ne kadar süreceğide muammadır. Eğer sizde gururlu erkek geri döner mi, gruru kırılan erkek geri döner mi konusundan muzdaripseniz yazımızı okumalısınız.

Gururlu Erkek Geri Döner mi, Gruru Kırılan Erkek Geri Döner mi ?

Bu soruya cevap verebilmek için partnerinizi oldukça iyi tanımalısınız. Partneriniz oldukça gururlu ise muhtemelen size geri dönmeyecektir. Yaşadığınız ayrılık sürecinde muhtemelen sizle konuşması bile beklenemez. Diğer yandan ayrılık sorunu sizden kaynaklı ise belki sizi affedip geri ayrılı sonlandırabilir. Eğer hata kendinden kaynaklı ise ne yazık ki kendisini asla affetmeyecek ve size asla dönmeyecektir.

Gruru kırılan erkek geri döner mi konusunda ise muhtemelen hatanın sizden kaynaklandığı ortadır. Gururlu bir erkek partnerinizin gururunu kırdıysanız sizi çok sevmiyorsa ayrılığınız devam edebilir. Farklı bir perspektifte ise partneriniz size sırılsıklam aşıksa bir süre yaşadığı ayrılık ona dünyanın sonu gibi gelecektir. Yakın bir zamanda sizinle aşk ilişkisine dönecek desek yanılmış olmayız. Her iki durum için ise aşk ilişkilerinde sabırlı olmanın ve partnerlerin biraz birbirinden uzak kalması olumlu sonuçlar doğurabilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments