in

ÜzücüÜzücü SevdimSevdim SevmedimSevmedim

Soğuyan Erkek Geri Döner Mi

SOĞUYAN ERKEK GERİ DÖNER Mİ

Sevgilisinden ayrılmak durumunda kalan ve hala sevgilisini seven Kadınların Soğuyan Erkek Geri Döner Mi sorusuna cevap aradığı görülüyor. Soğuyan bir kişinin geri dönmesi ilişki süresince neler yaşandığına bağlıdır. Öncelikle ilişkiden vazgeçen erkeğin neden vazgeçtiğini bilmek gerekiyor. Bu süreç kadın hatalarına mı, erkeğin artık kadını sevmiyor olmasına mı, yoksa okul, aile ve buna benzer sebeplere mi dayandığını bilmek gerekiyor. İlişkide erkeğin soğuma sebebini belirledikten sonra belki dönmesi sağlanabilir.

Aşk acısı çeken yeni ayrılan ve sevgilisini çok seven kadınlar ayrılığın ardından Soğuyan Erkek Geri Döner Mi diye merak ediyor. Öncelikle soğuyan erkeği geri getirmek için yalvarma girişiminde bulunmamak gerekiyor. Ayrılığın hemen akabinde yapılan her girişim ters etki yaratabilir. Öncelikle iki tarafında sakinleşip hatalarını gözden geçirmesi gerekiyor. Eğer kadının hatalarından dolayı erkek soğumuş ise kadın hatalarını düzeltme yoluna giderek geri dönüş sağlama olasılığı olabilir. Fakat eğer sevgi bitmiş ise erkek veya kadın fark etmeksizin dönüş olmuyor.

Soğuyan Erkek Geri Döner Mi ya da döndürebilir miyim diye ayrılık acısı çeken kadınlar genel olarak aynı hataya düşüyor. Öncelikle sakinleşmeniz ve normal hayatınıza devam etmeniz gerekiyor. Kapısına gidip ya da gece gündüz sürekli arayıp mesajlar atarak olayın daha vahim bir hal almasına izin verilmemelidir. Biraz kendinize de karşı tarafa da zaman verilmeli ve sizin eksikliğiniz de neler hissedeceğini anlaması sağlanmalıdır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments