in

HarikaHarika AnlamadımAnlamadım SevdimSevdim

Hindistan Cevizi Yağı Kahve ile Zayıflayanlar Yorumları

Hindistan Cevizi Yağı Kahve ile Zayıflayanlar Yorumları

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kilo vermek için Hindistan cevizi yağı gerçekten de işe yarıyor. Pek çok zayıflama yönteminde kullanılan Hindistan cevizi yağı çok başarılı bir yağ yakıcı etkiye sahip. Yakın zamanda zayıflamak isteyenlerin en çok kullandığı yöntemlerden biri de Hindistan cevizi yağını kahveye eklemek. Üstelik Hindistan cevizi yağı kahve ile zayıflayanlar yorumları incelendiğinde de sonuç fazlasıyla dikkat çekici.

İçerik Tablosu

Hindistan cevizi yağı içinde çok fazla yağlıklı bileşen barındırıyor. Saçlardan tırnaklara kadar vücuda çok iyi gelen bu sağlıklı yağ zayıflamaya da bire bir. Sade Türk kahvesi ile kullanılan Hindistan cevizi yağının etkileri ise son derece umut vaat ediyor.

Hindistan Cevizi Yağı ile Kahve Tarifi Nedir?

Şimdi de Türk kahvesi ile tüketildiğinde oldukça fazla zayıflama sağlayan bu tarife gelelim. Tarifte en çok dikkat edilmesi gereken şey Türk kahvesinin sade olmasıdır. Şekerli bir kahve ile bu tarif uygulanamaz ve hatta kilo almaya bile neden olabilir. Klasik boy bir Türk kahvesi fincanı ile hazırlanacaksa kahve piştikten sonra fincanın içine çay kaşığı soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı ekleyin. Duble boy Türk kahvesi için ise tatlı kaşığı soğuk sıkım Hindistan cevizi yapı kullanılmalıdır.

Hindistan cevizini soğuk sıkım tercih etmeye özen gösterin. Çünkü soğuk sıkım yağ özel makineler ile pres yapar ve bitkinin özündeki faydalı minerallerde hiç kayıp olmadan yağ elde edilebilir. Hindistan cevizi yağı kahve ile zayıflayanlar yorumları incelendiğinde de soğuk sıkım yağ tercih ettikleri görülmektedir.

Hindistan Cevizi Yağı ile Kahve Ne Zaman Tüketilmelidir?

Hindistan cevizi yağı kahve ile zayıflayanlar yorumları incelendiğinde bu konuyla ilgili kişilerin farklı uygulamalar yaptığı görülmektedir. Kimi uygulayıcılar bu tarifi sabah kahvaltısı öncesi tercih etmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bu kahvenin ardından yüksek kalorili bir kahvaltı yapılmamalıdır. Bazı uygulayıcılar bu tarifi açlık hissinin en yoğun yaşandığı ikindi saatinde yani 16.00-17.00 saatleri arasında tercih etmektedir. Böylelikle akşam yemeğine kadar kontrollü bir tokluk hissi oluşturulur. Bu tokluk hissinin yardımıyla akşam yemeklerinde de kalori alımı daha dengeli devam edebilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments