in

Huawei mi Xiaomi mi Marka Akıllı Telefon Satın Alınmalı?

huawei mi xiaomi mi

Günümüz akıllı telefon piyasasında binlerce çeşit akıllı telefon markası ve fiyatları içerisinde adeta kaybolmaktayız. Yüksek hafızadan tutunda yüksek çözünürlüklü kameralara kadar birçok özelliğin arasında kararsız kalan insanlar da doğal olarak ortaya çıkmakta. Bu markalardan en büyük kararsızlık ise Huawei mi Xiaomi mi markaları arasında olmakta. Eğer sende bu akıllı telefon markaları arasında kararsız kaldıysan Huwaei mi Xiaomi mi marka akıllı telefon kullanılmalı adlı yazımızı okuyabilirsin.

huawei mi xiaomi mi

Huawei mi Xiaomi mi Telefon Kullanılmalı?

Bir telefon alırken en önemli özellik tabiri caizse o telefonun fiyatıdır. Akıllı telefon piyasasında binlerce model arasında tam bir fiyat performans ürünleri kendi yıldızlarını parlatmakta. Fiyat açısından bakıldığında her iki telefonda her bütçeye uygun telefonlar çıkarıyor olsa da Huawei mi Xiaomi mi konusunda Xiaomi markasının daha çok fiyat performans ürünlerinin daha kaliteli ve bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz.

Bu Markalardan Hangisini Daha Uzun Bir Süreç İçerisinde Kullanabilirim?

Akıllı telefon kullanım sürelerine baktığımızda karşımıza çıkan en önemli unsur güncelleme alma aralığıdır. Bunlardan birisi telefonun güncelleme alma aralığı olarak karşımıza çıkar. Huawei mi Xiaomi mi bağlamında ise Huawei telefonları güncelleme bakımında uzun süreçler boyunca yalnız bırakmamaktadır. Diğer tarafta ise Xiaomi marka telefonlarda rahatlıkla almaktadır.

Bizim size önerimiz fiyat performans bakımından öne çıkan Xiaomi marka akıllı telefonu olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments