in ,

Hurma yoğurt diyeti ile kilo verenler – Bu diyetle sizde kilo vereceksiniz

Fazla kilolarınızdan şikayet ediyor, fit bir vücuda sahip olmayı başaramıyorsanız. Hurma yoğurt diyeti sizin için bir kurtarıcı olabilir. Faydalarını say say bitiremeyeceğimiz besin içeriği açısından oldukça zengin olan hurma ile kalsiyum deposu yoğurtu bir arada tüketerek fazla kilolarına veda edebilirsiniz. Siz de hurma yoğurt diyeti ile kilo verenler kervanına katılmak istiyorsanız yazımıza göz atın.

İçerik Tablosu

Hurma Ve Yoğurt İle Diyet Nasıl Uygulanır?

Diyet yapamaya başlayacak yahut diyet yapanların en büyük şikayet ettikleri konuklardan birisi diyetin yeterince doyurucu olmamasıdır. Farklı diyetler besin içeriği yönünden oldukça faydalı olsa da doyurucu olmamaları diyete başlayacak insanları bu yoldan alıkoymaktadır. Hurma yoğurt diyeti ile kilo verenler ise bu sorunu en az düzeye indirmişlerdir. Hurma içerisinde bulunan zengin içeriği ile birlikte gün boyu sizi tok tutmaya yetecektir.

Hurma yoğurt diyeti ile birlikte 3 öğün boyunca yiyeceğiniz ortalama 20 hurma sizi gün içerisinde tok tutmayı başarabilecektir. Bunun yanı sıra üç öğün içerisinde yiyeceğiniz 3 kase yoğurtta vücudunuzun kalsiyum ihtiyacını karşılayacaktır. Hurma yoğurt diyeti kilo verenler, hurma içerisindeki liflerden de son derece şekilde fayda gördüklerinden metabolizma hızları da oldukça hızlıdır. Dahası hurmalar sindirim sisteminde olumlu sonuçlar çıkaracak besinlerin sindirim sistemini kolaylaştıracaktır. Yoğurt ile birlikte vücut için kafi olan protein de vücut tarafından emilimi sağlanacaktır.

Hurma Yoğurt Diyeti İle Kilo Verenler Diyet Formülü

Günün sadece üç öğününde hurma ve yoğurt yiyerek bu diyeti güzel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Diyete sadık kaldığınız süreçte hurma yoğurt diyeti kilo verenler arasına katılabilirsiniz. Hurma yoğurt diyeti ile kilo verenler ise formülü şu şekilde ifade etmekte:

Sabah öğünü: 7 – 8 adet hurma ve 1 kase çok az yağ içeren yoğurt veya süt, bol su

Öğlen öğünü: 7 – 10 adet hurma ve 1 kase çok az yağ içeren yoğurt veya süt, bol su

Akşam öğünü: 7 – 8 adet hurma ve 1 kase çok az yağ içeren yoğurt veya süt, bol su

Diyet Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Hurma yoğurt diyeti ile kilo verenler, hurma yoğurt diyeti yanı sıra ara öğünlerinde meyve tüketmeyi de önermektedirler. Her diyetin vazgeçilmezi, yaşam kaynağı olan suyu da bol miktarda tüketmeye özen göstermelisiniz. Diyeti düzenli bir şekilde uyguladığınızda gözle görülebilir değişiklileri hemen fark edeceksiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments