in

İdrar Yanmasına Ne İyi Gelir ?

İDRAR YANMASINA NE İYİ GELİR

İdrar yanmasının sebebi idrar yollarında meydana gelen enfeksiyondur. Özellikle kadınların sık sık yaşadığı bu problem bazen çekilmez bir hal alıyor. Bu şikayete bağlı olarak sık sık idrara çıkma ihtiyacı duyan kişiler idrar yapmasına rağmen hala idrar varmış gibi hissediyor. İdrar yaparken zorlanma ve ciddi oranda ağrı hissediliyor. Böyle bir durumda evden çıkmak istemeyen hastalar yaşam kalitesini düşüren bu soruna çözüm arıyor. İdrar Yanmasına Ne İyi Gelir, neler yapılabilir hastalar araştırma yapıyor.

İçerik Tablosu

İdrar Yolu Enfeksiyonu Belirtileri ve Çözümleri Nelerdir?

İdrar yolu enfeksiyonunda idrar yaparken yanma hissetmenin yanında sık idrara çıkma, idrar yaparken ağrı olması, idrarda kan görülmesi, alt karın kısmında ağrı hissedilmesi ve idrar debisinin düşmesi gibi belirtileri vardır. Bu tür belirtileri olan hastalar İdrar Yanmasına Ne İyi Gelir şeklinde çözüm arıyor. Doktora gitmek başlıca bu sorunu giderebilecek bir çözüm iken hastalar tıbbi ilaçlar yerine bitkisel olarak da çözüm arıyor.

İdrar Yanmasında Baharat Kullanımı

İdrar Yanmasına Ne İyi Gelir konusunda araştırma yapan hastalar için ilk olarak bol miktarda su içmeleri gerektiği söylenmelidir. Vücuda giren su miktarının artması ile mesaneye giren su miktarı da artacaktır. Böylece sık idrara gidilerek bakteriler daha kolay atılacaktır. Bunların yanında baharat içeren ve gaz yapabilecek ürünlerden uzak durulmasında fayda vardır. Karnabahar, maydanoz suyu, kızılcık suyu, limon suyu ve daha birçok bitkisel ürün de idrar yanmasının çözümleri arasındadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments