in ,

İlk Tanışmada Sorulacak Sorular Nelerdir ?

İlk Buluşmada Hangi Sorular Sorulmalıdır?

Bir erkek veya kız fark etmez, ilk tanışmada sorulacak sorular orijinal ve zeki olmalıdır. Soracağınız bazı sorularla tanışacağınız kişinin karakterini en iyi şekilde analiz etmeniz mümkün olabilir.

İçerik Tablosu

 

Bu Şehre Taşınmanın Nedeni Neydi?

Eğer flörtünüz, ilk defa sizin bulunduğunuz şehre gelip taşınmış ise, ona bu soruyu sormanız her zaman için gerekli olacaktır. Ona neden bu şehre taşındığını ve bu şehirden beklentilerinin ne olduğunu sorun. Ayrıca taşındığı şehirden beklentilerini alıp alamadığını da sorun.

 

Eğitim Seviyesi

Yeni tanıştığınız birinin eğitim seviyesini anlamak için genelde hangi okuldan mezunsun gibi standart bir soru sorulur, ancak siz bu kadar basit bir soruyu asla sormamalı ve daha çok, okuduğun bölüm ile ilgili pişmanlığın var mı, beklentilerini karşıladı mı? Üniversite yıllarında en çok özlediğin şey ne idi, gibi sorulara sormalısınız. Bu şekilde karşınızdaki kişi eğitim seviyesini ele verecektir.

 

Hangi Dizilerden Hoşlanırsın

Genelde karşınızdaki flörtünüzün izlediği diziler onun kişiliğini ele verecektir. Bu nedenle, ona hangi diziyi seviyorsun, gibi standart bir soru yerine, tekrar izlediği bir dizi var mı, hangi dizinin erken final yaptığını düşündün gibi daha zekice sorular sorumayı deneyin. Bu sorular karşıdaki kişinin hangi dizilerden hoşlandığını açıkça belli eder.

 

Müzik Zevki

Her konuda uyum sağlayan bir çift kadar önemlisi yok, bu nedenle ilk tanışmada sorulacak sorular arayışında iseniz, hangi müziklerden hoşlandığı veya hoşlandığınız da çok önemli bir konu olabilir. Örneğin sizin hiç zevk almadığınız bir müzik grubunu sevip sevmediğini öğrenmek istiyorsanız, gittiğinde utançtan yerin dibine girdiğiniz bir konser var mı gibi bir soru sorun. Hangi müzikten hoşlandığını öğrenmek istiyorsanız, hangi müzikleri seversin yerine hangi müziği defalarca izleyip bıkmadığın oldu diye sorun.

 

Hobiler

Herkesin hobisi vardır ve ilk tanışmada sorulacak sorular arasında hobiler de olur. Ancak hobilerin neler gibi çok basit bir soru yerine daha eğlenceli bir şey sorun. Mesela paranı harcadığını için asla pişman olmadığın hobilerin neler veya hızlıca vazgeçtiğin hobiler neler gibi sorular önemli sorular olmaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments